Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Batman Chat Sohbet Siteleri

Batman Chat Sohbet Siteleri

Batman Chat Sohbet Siteleri

Batman Chat Sohbet Siteleri, Dicle Nehri’nin can verdiği topraklardan gelen kullanıcıların yeni arkadaşlıklar kurmak ve yeni dostluklar edinmek için kullandıkları sosyal platformlardır. Sohbet sitesi arayışına giren bir çok kullanıcı bu günün stresini atmak için NazarSohbet.Com’u ziyaret etmektedirler.  Kendileri chat sitelerini ziyaret ettikçe, kendi şehirlerine de ziyaretçi çekmektedirler. Eğer Güneydoğu Anadolu bölgesini daha önce ziyaret etmediyseniz, seyahatinize Batman’dan başlayabilirsiniz. Hem doğa harikası olması, hem de tarihi zenginliği ile dikkat çeken şehir Siirt ve Mardin’den bazı ilçeleri bünyesine bağlayıp 1990 yılında Türkiye’nin yetmiş ikinci ili olmuştur.

Batman’ın Tarihi ve Doğal Zenginlikleri 

Doğa harikası olarak tanımlanan Batman tarihi milattan önce 550 yıllarına kadar uzanmaktadır. Öyle ki, bu kadar uzun bir geçmişe sahip olmasından dolayı, buraya ilk yerleşimin nasıl olduğuna dair farklı görüşler mevcuttur. Bu kadar eski bir tarihe sahip olunca da bir antik kentin olmasına şaşırmamak gerekir. Hasankeyf antik kentinden tutun da binlerce mağara ve bir Orta Çağ köprüsü tarihi zenginliklerdendir.

Doğal zenginliklerinin arasında ise petrol rezervleri bulunur. Şehrin ekonomisini hayvancılık, tarım ve petrol oluşturmaktadır. Hatta Türkiye’de ilk defa Raman Dağı civarında bulunan petrol 1940 yılındadır. Günde 100 varille üretime geçen bu ilk kuyudan sonra bir çok kuyu kazılmıştır. Bugün, kazılan kuyulardan 471 tanesinde petrol bulunmuş ve Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı tarafınca Batman Rafinerisine aktarılarak üretim sürdürülmektedir.

Petrol denilince sizin de aklınızda çok zengin bir şehir canlanıyor değil mi? Bir rafineriye sahip olması ve ülke ekonomisine fayda sağlamasına rağmen, işsizlik oranının en yüksek olduğu şehirler arasında Batman bulunmaktadır. Özellikle genç nüfusun işsizliği bölge için kanayan bir yara halini almıştır.

Batman Mobil Sohbet Odaları

Batmanlılar mobil sohbet odalarını birden fazla sebep ile sıkça ziyaret etmektedirler. Yukarıda belirttiğimiz gibi eğitim seviyesi yüksek olmasına rağmen, ekonomik kaygıları büyük olan bu şehrin insanları stresten uzaklaşmak için de mobil chat sitelerini tercih etmektedirler.  Örneğin, chat sitelerindeki radyo yayınlarında rahatça istedikleri müzikleri dinleyip yayınlayarak eğlenmektedirler. Veya chat siteleride oyun oynayarak hayatın kaygılarından uzaklaşmaktadırlar.

 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • GoLqe
  Cevapla

  Seviyeli sohbet sitemize herkesi bekleriz. Emegi geçen bütün arkadaşlarada ayrıca teşekkür ederim

 • ZaMaN
  Cevapla

  emeginize yüreginize sağlık güzel bir paylasım olmuş devamını dilerim başarılarınızın ..

 • By_Mehmet
  Cevapla

  Emeğinize ve yüreğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim

 • Pretorya
  Cevapla

  Oldukça güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

 • bLackStar
  Cevapla

  Çok güzel bir paylaşım. Elinize emeginize sağlık.

 • By_Mehmet
  Cevapla

  Emeğinize yüreğinize sağlık başarılarınızın devamı dilerim

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin