Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Bire Bir Sohbet

Bire Bir Sohbet

Bire Bir Sohbet Odaları

Bire Bir Sohbet Siteleri denince, akla ilk olarak seviye gelir. İşçi ve topluluk organizatörleri, nesiller boyunca ağlar kurmanın, ilişkileri geliştirmenin ve insanları işlerine dahil etmenin bir yolu olarak “bire bir sohbet” ile konuşma adı verilen bir uygulamayı kullanıyor. Bire bir sohbet odaları, hikayenizi başka biriyle otantik bir şekilde paylaştığınız ve onlarınkini dinlediğiniz yapılandırılmış bir konuşma olarak tanımlanabilir. Ortak noktalarınıza dayanarak, kişiyi birlikte çalışmaya davet edersiniz. Birini; Bire bir Chat için küçük grubunuza katılmaya davet etmenin harika bir yoludur. Veya küçük bir grup oluşturmaya çalışmıyorsanız, ilişkiler kurmak ve komşularınızın endişeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için harika bir yoldur.

Başkalarını kasıtlı, bire bir chat sitelerinde konuşmalar yapmaya davet etme gibi, düzenli bir uygulamaya başlarsanız. Bunun faydalı olacağını gördük. Hikaye paylaşma ve dinleme becerilerinizi geliştirecek ve belirli sonuçlardan çok ilişkilerinize odaklanmayı öğreneceksiniz. Bire bir, size diğer insanların dünyayı nasıl gördükleri hakkında çok şey öğretir, bu da sosyal değişime olan bağlılığımızı derinleştirebilir ve bizi daha akıllı organizatörler yapabilir.

Bire Bir Sohbet Chat

Aşağı tarafı, kendilerini riskli hissedebilmeleridir. Hiç kimse reddedilmeyi yaşamaktan hoşlanmaz ve ne yazık ki coşkulu bir “Evet, size katılacağım!” diye bir şey duymanız pek olası değildir. her bire bir konuşmanın sonunda Bir dizi yanıta hazırlanmak en iyisidir. Bir organizatör ve konuşkan olarak ne kadar yetenekli olursanız olun, bazı insanlar davetinize “Hayır” diyecektir. Bazıları “Belki” diyecektir (ki bu genellikle “Hayır” anlamına gelir). Bazıları “Evet” diyecek ama görünmeyecek. Bazıları “Evet” diyecek ve sonra bırakacak. Bazıları bugün “Hayır”, daha sonra “Evet” diyecek. Ve neyse ki, bazıları “Evet” diyecek ve değerli katkıda bulunanlar olacak.

Konuşma Başlatma

Bu konuşma biçimini Sohbet Sitelerinde kendiliğinden kullanabilirsiniz. Belki birileri yollardaki çukurlarla ilgili hayal kırıklıklarından veya çocuklarının öğrenci borç yüküyle ilgili korkularından gafil bir şekilde bahsedecektir. Daha fazla soru sorma fırsatını yakalayabilir ve harekete geçme çağrınızı yapabilirsiniz (“Bir mahalle grubu oluşturuyorum, bana katılmalısınız” veya “Ekonomik kaygılarımızı konuşmak için bir grup oluşturuyorum”).

Ancak küçük bir grup oluşturma konusunda ciddiyseniz, muhtemelen daha bilinçli olmanız gerekecektir. Chat Sitelerine başlamanın kolay bir yolu, zaten tanıdığınız birini kahve dükkanı veya park gibi tarafsız bir halka açık alanda yaklaşık yarım saat sizinle buluşmaya davet etmektir.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Selen
  Cevapla

  Emeginize Sglk…

 • Yns
  Cevapla

  Teşekkürler güzel bir ortam

 • Yns
  Cevapla

  Emek veren tüm yetkili ve user arkadaşlara teşekkür ederim çok memnun kaldım

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin