Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Biseksüel Sohbet Odaları

Biseksüel Sohbet Odaları

Biseksüeller ve tercihleri ​​hakkında çözülen 4 efsane

Biseksüel Sohbet Odaları; tercihleri yargılanmayacak insanların arayışlarıdır. Biseksüeller denilince, insanların aklına ilk gelen şey, bu tür insanların cinsel yönelimleri konusunda kafalarının karışık olmasıdır. Bu, çoğu insanın bir kişinin sadece bir yönelime sahip olabileceğine inandığı ve her ikisine birden sahip olamayacağına inandığı tamamen yargılayıcı bir ifadedir. Gerçekte, biseksüel sohbet sitelerine girenler, ne heteroseksüel ne de gey/lezbiyendirler, ancak erkekler ve kadınlar için benzer bir beğeniye sahiptirler.

Biseksüellerin sabit bir tercihi yoktur. Tercihlerine göre karışmayı severler. Birkaç yıl sonra bir kadına geçerken bir erkek bir erkekle çıkıyor olabilir. Tüm biseksüeller kararsız değildir, ancak bu, o andaki seçime bağlı olarak cinsel yönelimlerinden zevk almayı tercih etmelerini engellemez.

Biseksüel Sohbet Odaları

Varlıklarını çevreleyen birçok efsane olsa da, daha iyi anlaşılması için birkaç tanesinin şifresi çözülmüştür.

Efsane 1 – Biseksüellik geçecek bir aşamadır

Pekala, biseksüel chat sitelerinde olanlar ve hem erkeklere hem de kadınlara karşı bu derin ve eşit ilgiye sahip olanlar için, buna bir evre demezler. Hem duygusal hem de cinsel olarak bağlantı kurduklarında belirli bir cinsiyete ilgi duyarlar. Cinsel Sohbet Odalarında, Biseksüel bir kişinin aynı cinsiyetten bir kişide aşkı bulması olabilir, ancak bu diğer cinsiyetten hiç hoşlanmadıkları anlamına gelmez. Zihin durumlarına ve cinsel arzularının nasıl tatmin edildiğine göre seçeneklerini açık tutarlar. Cinsiyetlerinden bağımsız olarak belirli bir kişiye olan çekimleri hiç de bir aşama değildir.

Efsane 2 – Biseksüeller flört ederken rahat ederler

Bazıları, biseksüellerin kadınlar kadar erkeklerle de flört etme deneyimleri olduğu bilindiğinden, diğer kişinin psikolojisini gerçekten hızlı bir şekilde bilmelerinin kolay olduğunu düşünüyor. Onlar da diğer kişinin benzer ilgi alanlarına ve cinsel tercihlere sahip olmasını sağlamak için çok çaba sarf etmek zorundadır ve ancak o zaman başarılı olabilirler. Cinsiyet ne olursa olsun, eşcinsel sohbet odalarında, sıfırdan başka bir ilişkiye başlamak eşit derecede zor olduğundan, hem erkeklerle hem de kadınlarla çıkma deneyimine sahip olmak onları harika yapmaz.

Efsane 3 – Eşcinsel çekicilik onları biseksüel olarak adlandırmaz

Bir kişi biseksüel olduğunda ve aynı cinsiyetten biriyle ilişki yaşıyorsa, insanlar ona biseksüel demezler. Gay veya lezbiyen olarak adlandırılır. Peki, neden aynı cinsiyete çekildikleri bir aşama olduğu için böyle olsun. Ya araları o kadar iyi değilse ve karşı cinste teselli bulurken ilişkileri bozulursa, o zaman biseksüel olarak adlandırılmazlar mı? Bu nedenle, onları klişeleştirmek ve cinsel yönelim seçimlerini ellerinden almak asil bir şey değildir.

Efsane 4 – Sonunda bir seçim yapmaları gerekiyor

Seks Sohbet Odalarında, hayatlarının geri kalanında kimi seçeceklerine karar verebilecekleri hayattaki seçimlerine bağlıdır. Biseksüel bir sohbet yapmak veya aynı cinsiyetten veya karşı cinsten bir partnerle yaşamak isteyebilirler ve bu onların seçeneklerini açık tutmalarını engellemez. Kalıcı bir seçim yapmak zorunda oldukları yerde zorunlu bir şey yoktur.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • sakalli
    Cevapla

    emegine saglık

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin