Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Can Sohbet Odaları

Can Sohbet Odaları

Can Sohbet Arayışları

Can Sohbet Odaları, insanların genellikle metin tabanlı iletişim kullanarak gerçek zamanlı sohbetler yapmak için toplanabilecekleri alanlardır. İnternette çeşitli konulara, ilgi alanlarına, yaşam tarzlarına odaklanan veya genel tartışma için forumlar sağlayan can sohbet siteleri gibi, bulabileceğiniz çok sayıda site vardır. Ancak diğer siteler yalnızca tek bir sohbet alanı sağlayabilir. Annelerin sohbet edebileceği forumlar, cinsellikle ilgili sorunlar vb. görebilirsiniz, ancak bunlar genellikle odanın adını yansıtmayan daha genel tartışmalara girer. Ana sohbet odasında ,birbiriyle sohbet eden insan grupları olacaktır, ancak iki veya daha fazla kişi olarak iletişim kurmak için özel bir sohbet odası açabilir.

Can Sohbet Odaları Güvenliği

Can Sohbet odalarında genellikle, odanın kurallarına uyulmasını sağlamaktan sorumlu yetkililer bulunur. Çoğu odada kabul edilebilir davranışı yöneten yönetici adı verilen sohbet odalarında unreal bir varyasyonu kullanılır . Bazı kurallar varken büyük harflerle yazmamak, can chat siteleri kullanılanlarla aynı, benzersiz olan başkaları da var. Örneğin, birisiyle özel sohbete girmeden önce, genellikle ilk önce ana odada sormanız beklenir. Birinin size “Size PM alabilir miyim?” Diye sorduğunu görebilirsiniz. yani özel mesaj göndermek veya sizinle özel bir odaya girmek istiyorlar. Odadaki insanları rahatsız eden ve kuralları görmezden gelenler genellikle odadan “atılır” ve yöneticiler tekrar girememeleri için onları yasaklayabilir.

Farklı odaların farklı kuralları olabilir, bu yüzden konuşmaya başlamadan önce tereddüt etmelisiniz. Bazı odalar saldırgan ifadeleri ve kaba davranışları kesinlikle yasaklarken, diğerleri daha serbest bir tavır sergileyebilir ve her şeyin olmasına izin verebilir. Gizlemek , ana sohbet odasının tartışmasına katılmamak, sadece söylenenleri okumaktır. Bu adımı atarak, odanın onayınızı karşılayıp karşılamadığını ve orada bulunan grubun etkileşim kurmak istediğiniz türden insanlara benzeyip benzemediğini görebilirsiniz.

Sohbet Odaları

Sohbet odalarına giren insanlar ağırlıklı olarak hoş olsa da, daha sonra tartışacağımız üzere trolleri ve siber seksle meşgul olmak isteyen insanları da cezbederler. Kiminle konuştuğunuzu gerçekten bilmediğinizi ve herkesin bir yabancı olduğunu hatırlamak önemlidir. Rahatlarken bu zihniyeti korumak zor olabilir. Ancak, bir sorununuz varsa, bir haşereyi yok saymak ve onlardan herhangi bir iletişimi engellemek için düğmeyi kullanmaktan çekinmeyin.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Selen
  Cevapla

  Emeginize Sglk…

 • sakalli
  Cevapla

  emege saygı, güzel olmus

 • FEYZA
  Cevapla

  Emeğinize yüreğinize sağlık

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin