NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Canlı Chat Sohbet

Canlı Chat Sohbet Odaları

Canlı chat sohbet uygulamalarında Sohbet odaları lideridir. WordPress için ücretsiz Nazarsohbet.com eklentisi sayesinde kurulumu ve kurulumu çok kolaydır. Nazarsohbet.com, kullanıcı destek personelinizin dizüstü bilgisayarlarında, tabletlerinde ve mobil sohbet cihazlarında kullanabileceği güzel tasarlanmış canlı sohbet destek uygulamaları sunar. Bu, hareket halindeyken ve WordPress panonuza giriş yapmak zorunda kalmadan kullanıcılar ile  canlı sohbet edebileceğiniz anlamına gelir.

Canlı sohbet odaları oturumundan önce ve sonra sohbet öncesi anket formları ekleyebilir , böylece destek ekibi üyelerinizin ve satış personelinizin tam olarak ne kadar iyi performans gösterdiğini görebilirsiniz. Soruları yanıtlayacak kimse olmadığında, Elit Sohbet Odaları kullanıcılarının doğrudan canlı sohbet odaları penceresinden kolayca destek bileti gönderebilmesi ve ekibinizin bildirimler alabilmesi için bir iş akışı oluşturabilirsiniz.

Canlı Chat Sohbet

Belki de Online Canlı Sohbet ile ilgili en iyi şey hızıdır. Sohbet işlevi son derece hızlı yüklenir ve diğer birçok canlı sohbet yazılımından çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar. Daha hızlı yanıt vermemize ve genel olarak daha iyi kullanıcı etkileşimleri sağlamamıza yardımcı olduğu için çeşitli Çevrimiçi Canlı Sohbet odaları açmak lazım.

Çevrimiçi Canlı Sohbet

Çevrimiçi Canlı sohbet tasarımını kendi markanızla mükemmel bir şekilde eşleşecek şekilde özelleştirebilir ve ekibiniz çevrimdışı olduğunda tek bir kod satırı yazmak zorunda kalmadan otomatik sohbet robotları oluşturabilirsiniz. Nazarsohbet.com’un çevrimiçi canlı sohbeti ayrıca tüm müşteri verilerini Sohbet Odaları platformuyla sorunsuz bir şekilde entegre eder, böylece bu bilgileri manuel olarak girmenize gerek kalmaz.

Canlı Sohbet  sitenizin ziyaretçilerini, sorularını canlı sohbet yoluyla gerçek zamanlı olarak yanıtlayarak kolayca müşteriye dönüştürmenizi sağlar. Sohbet, Nazarsohbet.com’un daha fazla kullanıcı adayı yakalamanızı sağlayan çevrimiçi sohbet otomasyonu ile entegre olur. Bir sohbet odası ve mesajlaşma uygulaması olarak tasarlanan Online Chat odası, temsilciler veya yapay zeka destekli robotlar kullanan müşterilerle gerçek zamanlı sohbetler başlatmanıza olanak tanır.

Herhangi bir kod yazmak zorunda kalmadan özel botlar oluşturmanıza izin veren, yeni başlayanlar için uygun bir bot oluşturucu ile birlikte gelir. Bu botlar, ziyaretçilerden otomatik olarak bilgi toplayabilir ve ardından sorularını doğru departmana iletebilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SaRe dedi ki:

Emeğinize sağlık başarılar dilerim oldukça güzel paylaşım

Pretorya dedi ki:

Canlı chat sohbet severlerin özellikle tercih ettiği harika bir site

romeo dedi ki:

canlı canlı sohbet harika güzel calısma olmus emegine güzel

sakalli dedi ki:

emeğine saglık

Mobil Sohbet mobil sohbet odaları