Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Chat Odalarında Sportiflik

Chat Odalarında Sportiflik

SOHBET ODALARINDA SPOR

Hayatın vazgeçilmezleri arasındadır spor. Sağlıklı bir bedenin ve güçlü bir düşünme eyleminin olmazsa olmazlarındandır spor.
Toplumsal ilişkilerimizin şekillenmesinde oldukça katkı sağlayan bu eylem kimiz zaman sadece sosyalleşmenin aracı bile olabilmekte. Bu tip bir koşullanmayla hayata bakan bireyler sohbet sitelerinde de mevcuttur. Chat Sitelerinin bireylerinin aslında spora bakış açısı genellikle seyir düzeyinde kalmaktadır.Yani bu bir eleştiri değil sadece bir gözlem. Ama bu gerçekliği inkar edersek yüreğimiz kurur.  Sohbet odası kullanıcılarının genel görünümü genellikle spora karşı alerjisi olan tiplerden oluşmakta.. Ha hiç mi spor yapan yok! Mutlaka mevcuttur ama genel durum böyledir. Sohbet siteleri ve chat sitesi kullanıcılarının genel durumu spor noktasında oldukça sınıfta kalmakta.. Çok da iyi bir örnek oluşturmamaktadır toplumumuz için. Peki sohbet sitesi ve bedava chat sitesi kullanıcılarının genel anlamda spora bakış açısı nasıldır? İsterseniz buna bakalım..

SOHBET SİTELERİNİN SPORA BAKIŞ “AÇISI”

Başlığın anlatacağım konuya oldukça uygun olduğu bir gerçek. Chat sitesi ve mobil sohbet odaları kullanıcıları,sunucularda aktif olduğu sürece ellerini ve parmaklarını oynatmaktan başka herhangi bir fiziksel eylem gerçekleştirmemekte, sohbet sitesinin kullanıcılar üzerinde fast food etkisi yaratmasını sağlamaktadırlar. Sonuçta oldukça durağan bir eylem olan sohbet ve chat yapma bireyler üzerinde gitgide yara bırakıcı bir hal almaktadır. Hareketsizlik, fazlaca sigara – çay – kahve tüketimi de bu sürece eklenince sağlık açısından oldukça berbat sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Sohbet siteleri ve bedava chat sitesi kullanıcıları spora genel manada seyir ve anı düzeyinde dahil olduğunu söylemekteyiz. Sunucumuz olan nazarsohbet.com kullanıcıları arasında pek çok spor dalında milli olma şerefine nail olmuş,ülkemizin formasını gururla taşımış sporcu arkadaşlarımız da bulunmaktadır. Bu kullanıcılarımızın sporu asla bırakmadıkları,sporla yaşanan bir ömrün öyle kolay kolay bırakılamayacağı gerçekliğini bu kullanıcılarımızla yaptığımız sohbetlerimizde öğrenmekteyiz. Elbette ki yaşanılan bir an var. Bunu kesinlikle ıskalamamalısınız. Ama unutulmamalıdır ki en güzel gelecek,en güzel şekilde yaşanan anlar üzerine inşa edilir.
Bedava Chat Siteleri kullanıcılarının da artık bu gerçekliğin farkına varacağını,sporun sadece televizyonda futbol karşılaşması ve tenis karşılaşması izlemekle hayatımıza yarar sağlamayacağını göreceklerine eminiz. Sözlerimiz her zaman meclisten dışarıdır.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Karizma
  Cevapla

  Kardeşim guzel bir yazı olmuş yüreğine sağlık .. 😀 Bendemi Yazmaya Başlasam 🙂

 • SiyahLi
  Cevapla

  Eyyy ilk göz agrim nazarsohbetim ))))) neyse güzel dostlarimizi bekliyoruz

 • Happy
  Cevapla

  Guzel yazi olmus eline saglik abi

 • Pretorya
  Cevapla

  oldukça güzel bir yazı olmuş.. ellerinize sağlık..

 • admin
  Cevapla

  Teşekkür ederim arkadaslar.

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin