NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Chat Odalarında Sportiflik

24 Haziran 2020, Çarşamba Kategori: Chat Chat Siteleri Sohbet Chat Sohbet Siteleri 352 5

SOHBET ODALARINDA SPOR

Hayatın vazgeçilmezleri arasındadır spor. Sağlıklı bir bedenin ve güçlü bir düşünme eyleminin olmazsa olmazlarındandır spor.
Toplumsal ilişkilerimizin şekillenmesinde oldukça katkı sağlayan bu eylem kimiz zaman sadece sosyalleşmenin aracı bile olabilmekte. Bu tip bir koşullanmayla hayata bakan bireyler sohbet sitelerinde de mevcuttur. Chat Sitelerinin bireylerinin aslında spora bakış açısı genellikle seyir düzeyinde kalmaktadır.Yani bu bir eleştiri değil sadece bir gözlem. Ama bu gerçekliği inkar edersek yüreğimiz kurur.  Sohbet odası kullanıcılarının genel görünümü genellikle spora karşı alerjisi olan tiplerden oluşmakta.. Ha hiç mi spor yapan yok! Mutlaka mevcuttur ama genel durum böyledir. Sohbet siteleri ve chat sitesi kullanıcılarının genel durumu spor noktasında oldukça sınıfta kalmakta.. Çok da iyi bir örnek oluşturmamaktadır toplumumuz için. Peki sohbet sitesi ve bedava chat sitesi kullanıcılarının genel anlamda spora bakış açısı nasıldır? İsterseniz buna bakalım..

SOHBET SİTELERİNİN SPORA BAKIŞ “AÇISI”

Başlığın anlatacağım konuya oldukça uygun olduğu bir gerçek. Chat sitesi ve mobil sohbet odaları kullanıcıları,sunucularda aktif olduğu sürece ellerini ve parmaklarını oynatmaktan başka herhangi bir fiziksel eylem gerçekleştirmemekte, sohbet sitesinin kullanıcılar üzerinde fast food etkisi yaratmasını sağlamaktadırlar. Sonuçta oldukça durağan bir eylem olan sohbet ve chat yapma bireyler üzerinde gitgide yara bırakıcı bir hal almaktadır. Hareketsizlik, fazlaca sigara – çay – kahve tüketimi de bu sürece eklenince sağlık açısından oldukça berbat sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Sohbet siteleri ve bedava chat sitesi kullanıcıları spora genel manada seyir ve anı düzeyinde dahil olduğunu söylemekteyiz. Sunucumuz olan nazarsohbet.com kullanıcıları arasında pek çok spor dalında milli olma şerefine nail olmuş,ülkemizin formasını gururla taşımış sporcu arkadaşlarımız da bulunmaktadır. Bu kullanıcılarımızın sporu asla bırakmadıkları,sporla yaşanan bir ömrün öyle kolay kolay bırakılamayacağı gerçekliğini bu kullanıcılarımızla yaptığımız sohbetlerimizde öğrenmekteyiz. Elbette ki yaşanılan bir an var. Bunu kesinlikle ıskalamamalısınız. Ama unutulmamalıdır ki en güzel gelecek,en güzel şekilde yaşanan anlar üzerine inşa edilir.
Bedava Chat Siteleri kullanıcılarının da artık bu gerçekliğin farkına varacağını,sporun sadece televizyonda futbol karşılaşması ve tenis karşılaşması izlemekle hayatımıza yarar sağlamayacağını göreceklerine eminiz. Sözlerimiz her zaman meclisten dışarıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Karizma dedi ki:

Kardeşim guzel bir yazı olmuş yüreğine sağlık .. 😀 Bendemi Yazmaya Başlasam 🙂

SiyahLi dedi ki:

Eyyy ilk göz agrim nazarsohbetim ))))) neyse güzel dostlarimizi bekliyoruz

Happy dedi ki:

Guzel yazi olmus eline saglik abi

Pretorya dedi ki:

oldukça güzel bir yazı olmuş.. ellerinize sağlık..

admin Yazar dedi ki:

Teşekkür ederim arkadaslar.

Mobil Sohbet Chat Siteleri sohbet sohbet