NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Chat Siteleri Muhabbetleri

Chat Sitelerinde Muhabbet Başlatmanın 5 Yolu

Chat siteleri muhabbetleri tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Yüz yüze bir sohbet başlatmak istediğinizde, utangaç biri olmak işinizi kolaylaştırmaz ve kesinlikle çevrimiçi olarak da yardımcı olmaz. Ancak, bunun için endişelenmenize gerek yok. Bir sohbet başlatmak ilk başta zor olabilir, ancak sonunda daha iyi hale gelirsiniz. Bu işi öğrenene kadar, size mobil sohbet odalarında muhabbet başlatmanızda kolaylık sağlayacak yollar göstereceğiz.

1. Standart Mesajları Unutun

Chat siteleri çok kalabalık yerlerdir, ister inanın ister inanmayın. Bu yüzden birisiyle konuşmaya çalışan tek kişi olduğunuzu düşünüyorsanız, muhtemelen yanılıyorsunuz. Bununla birlikte, konuşmak istediğiniz kadının/erkeğin dikkatini çekmek için oyununuzu hızlandırmalısınız. Tüm standart mesajları unutun. Eğer bir kadınsan, erkeklere bazı flört cümleleri kurmayı dene. Genellikle, flört cümleleri erkekler tarafından kullanıldığı için, bunu kullanan kadın mutlaka dikkat çekecektir. Öte yandan, erkekseniz mesajları mümkün olduğunca kişiselleştirmeye çalışın.

2. Soru sormak için Kişisel Sorular Sorun

Artık ilk hamleyi yaptığınıza göre, konuşmaları devam ettirmenin zamanı geldi. İnsanlar kendileri hakkında konuşmayı severler, bu yüzden ona mümkün olduğunca çok soru sormaya çalışın. Tek kelimelik cevapları olan sorulardan kaçının ve diğer soruların yolunu açan sorular sormaya çalışın. Bazı keyifli sorular bulun ve böylece birlikte harika zaman geçirin!

3. Bilgileri Akıllıca Kullanın

Bu size çok yardımcı olabilir, bu yüzden size verdikleri bilgiyi akıllıca kullanın. Çoğu erkek, bir kıza görünüşü hakkında iltifat etse de, sahip olduğunuz bilgilerle, gerçekten ilgisini çeken bir şey hakkında konuşmaya başlayabilirsiniz ve size kesinlikle cevap verecektir. Aynı tavsiye bu makaleyi okuyan tüm kızlara da gidiyor!

4. Komik Ol

Herkes komik bir insanı sever. Birini güldürebilirseniz, kesinlikle ilgilenecek ve sohbeti devam ettirecektir. İlk mesaja, ikinizin de ortak olduğunu fark ettiğiniz bir şey hakkında bir şaka ile başlamaya çalışın. Ancak komiklik ile sevimsizlik arasındaki ince çizgiye dikkat edin. Ne derler bilirsiniz: “Onu güldürebilirseniz, ona her şeyi yaptırabilirsiniz”, bu yüzden bu “silahı” akıllıca kullanın.

5. Diğer Kişiye İltifat Edin

Herkes iltifatları sever, bu nedenle konuşmayı iltifat ile başlatmayı başarırsanız, bu harika olur. Yine de aşırıya kaçmayın, basit ve doğal tutun, aksi takdirde diğer kişi yalan söylediğinizi düşünecektir. Yukarıdaki tüm ipuçları, chat sitelerinde uzun sürecek bir konuşma başlatmanıza kesinlikle yardımcı olacaktır. Bize inanmıyor musun? Bunları hemen NazarSohbet’te test edin ve işe yarayıp yaramadıklarını bize bildirin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Sohbet Chat Yap mobil sohbet odaları