NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Chat Siteleri ve İlk Gün

Chat Siteleri ve İlk Gün

Her yeni başlangıçta olduğu gibi chat siteleri ve ilk gün acemiliği ve heyecanı da anlatılmaya değer. Bir söz vardır ya, insanlar kıyafetleri ile karşılanır, karakterleri ile ağırlanırlar diye, chat sitelerinde de durum tam olarak böyledir. Rumuzunuz ile karşılanır, etrafa saçtığınız enerji ile ağırlanırsınız.

İlk İzleniminiz Önemlidir

Bir gün dışarı çıkarsınız ve kaba veya hoş olmayan bir yapıya sahip biriyle karşılaşırsınız. Ah ne kötü bir gün geçiriyorum diye düşünebilirsiniz. Aynı şey mobil sohbet odaları için de geçerli. Sanal bir ortam olması, chat sitelerinin sorumsuzca kullanılması gerektiği anlamına gelmez. Olmadığınız biri gibi davranmak zorunda değilsiniz. Sen iyi ol ve dediğim gibi en iyi izlenimini ver. Chat siteleri tamamen arkadaş edinmek ve saçma sapan şeyler yapmamakla ilgilidir.

Sohbetinizi sıradan tutmak yerine biraz flört etmeyi deneyin. Her zaman güzel, ve ciddi bir adam olmana gerek yok.  Ciddi olmak gerçekten her zaman işe yaramıyor. Gizemli konuşmayı deneyin, bir gizeminiz olsun, ilginç olun, gizemli insanlar her zaman listenin en üstünde yer alır. Herkesin ilgi odağı olabilirsiniz.

Konuşmalarınızı kısa ve tatlı tutun

Ah evet, en önemli nokta, sohbet etmek için buradasın değil mi? Yeni tanıştığınız bir kişiye, biraz önce bitirdiğiniz denemenizi atıp, okumasını beklemeniz hiç komik değil, değil mi? Konuşmalarınızı kısa tutalım. Mesajlaşma konseptinizi kısa yoldan iletmeye çalışın. Tatlı olmayı unutmayın. O kadar tatlı ol ki herkes seni ilk baştan sevmeye başlasın.

Chat sitelerinde asla tartışma yaratmayın. Çoğu durumda, böyle konuşmalar çok fazla egoist olmaktan kaynaklanır. Kavgaya girmeyelim, birisini sevmiyorsan görmezden gel listene al, neden kavga edesin ki? Küçük bir tuşa basıp her şeyi çözebilecekken kavga çıkarmak çocuk gibi görünmeni sağlamaktan başka işe yaramaz.

CAPS kullanmayın, CAPS can sıkıcı ve rahatsız edicidir, konuşmanızı veya arkadaşınızın ruh halini bozabilir. Doğrudan anlam verecek tam cümleler yazın ve dikkat çekmek için böyle yollar kullanmayın, bu sadece işleri daha da kötüleştirebilir. Tüm bunları aklınızda bulundurarak, eğlenmeyi unutmayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mobil Sohbet Chat Siteleri sohbet sohbet