NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Chat Siteleri ve Radyo Yayınları

27 Kasım 2020, Cuma Kategori: Chat Siteleri Mobil Chat Mobil Sohbet Sohbet Siteleri 927 2

Mobil sohbet sitelerinde eğlenmenin bir çok yolu var. Bunlardan en yaygın olarak kullanılan iki tanesi oyunlar ve radyo yayınları.

Oyunlu sohbet siteleri kolaylıkla bireysel takılmaya elverişli iken radyo yayınlarının yapıldığı chat siteleri kendimizi biraz daha sosyal hissetmemizi sağlıyorlar.  Web radyosu üzerinden yayın yapan profesyonel ya da amatör radyo yayıncıları dinleyenlerin evlerine misafir olup, kulakların pasını silen onlarca güzel eser çalıyorlar. Aynı zamanda istek parçalarına yer vererek dinleyecilerin taleplerini karşılıyor ve etkileşim içerisine giriyorlar. Kendileri eğlenirken sunucudaki arkadaşlarını da eğlendiriyorlar.  Birbirine şarkılarla sitem eden sevgililerden tutun da dostluklarını pekiştirmek için şarkıları kullanan insanlara kadar geniş bir yelpazeden oluşan bir dinleyici kitlesi mevcut.

Dinleyici yelpazesinin genişliği tabi ki sadece ikili ilişkilerin ne durumda olduğuyla bağlantılı değil.  Birbirinden farklı müzik türlerinden hoşlanan bir çok insan aynı ortamda zaman geçiriyor.  En damar arabesk şarkılar ile saatlerce zaman geçirebilecek kullanıcılar da mevcut, en sert metal parçalarla kafa sallayacak kullanıcılarda. Tabi ki her yayıncı her kullanıcının zevklerini göz önünde bulundurmaya çalışsa da bunu her yayında başarmak mümkün olmuyor.  O yüzden bazı yayıncıların belirli formatları oluyor ve dinleyenlerine yayınları süresince formatlarını hatırlatıyorlar.  Bazen sitem, bazen heyecan ile karşılanıyor bu durum ama sanırım bu da işin keyifli tarafı.

İnanır mısınız sohbet sitelerindeki arkadaşlarından bir kaçını yayınlarına konuk ettikleri bile oluyor? İşte o zaman değmeyin sohbet sitelerinde dönen muhabbetin keyfine. Hiç beklemediğiniz insanlardan hiç beklemediğiniz ses tonları, beklemediğiniz tepkiler ve görüşler duyabiliyorsunuz. Benim en çok hoşuma giden bol kahkahalı bol espirili sohbetler oluyor.  Konuk ve yayıncı ile gülebilmek günün rehavetini birazcık da olsa alıp götürüyor. Bazen çocukluk anıları, bazen eski sevgiliye sitemler… Kısacası her telden, keyifli sohbetler.  Tabi ki sunucuda yayını dinleyen kullanıcılar da bu muhabbete yazıları ile eşlik ediyorlar.  Bilmek istediklerini sorup, zaman zaman sohbeti körüklüyorlar.  Ayrı bir hoşluğu oluyor konuklu yayınların.

Sohbetli oyun oynanan sitelerde bir yandan oyun oynayıp bir yandan kulaklarınızda şarkılar tıngırdarken bir çok kişiyle arkadaşlık kuruyorsunuz.  Sanki 80’lerdeki belki 90’larda ki gibi bir hissiyat oluşuyor insanın içinde.  Tatlı sert ve seviyeli atışmalar, geçmişi yadetmeler, dikkatinizi çeken kişiye kur yapmalar… Hepsi mobil chat sitelerinde sıklıkla karşılaşabileceğiniz davranışlar.  Hepsi de zamanın keyifli geçmesini sağlayan davranışlar.

D.T.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

musteng dedi ki:

Eline sağlık hayatım.

Karizma dedi ki:

Mesela Ben Oyun Oynarken Radyo Dinlemeye Bayılıyorum. 🙂 Ama Sohbet muhabbetle birleşince Ayrı Bir Zevk Veriyor Konuklar İstenilen Şarkılar MAziye Gittim 😀

Mobil Sohbet Chat Yap mobil sohbet odaları