NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Chat Sitelerinde Üye Türleri

11 Aralık 2020, Cuma Kategori: Chat Siteleri Mobil Chat Mobil Sohbet Sohbet Siteleri 2128 5

Mobil sohbet sitelerinde biraz zaman geçirdikten sonra bu sitelerde belli bir kullanıcı trafiği olduğunu farkedeceksiniz. Günün her saati orada olan müdavim üyeler, gün içerisinde sık sık gelip giden üyeler, arada bir uğrayan üyeler ve bir de öyle bir bakıp çıkan kullanıcılar vardır. Döner kapı gibi yani… Birileri sürekli geliyor ve gidiyorlar.

Mobil chat sitelerinde zaman geçirmeye başladığım ilk dönemler, oyunlu sohbet sitelerini tercih ettiğim için gelip gidenlerden çok oyun oynayanlar dikkatimi çekerdi. Rakabet hali istesek de istemesek de bünyeyi ele geçirip hırs yaptırıyor. Kimileri gelip sohbet kanalında arkadaşlık kurmaya ve sohbet etmeye çalışıyorlar. Bu durumlarda ortaya çıkan diyologlar çok eğlendirici olabildiği gibi, rekabet ateşini de körükleyebiliyor. Tatlı sert atışmalar, bazen tansiyon yükselten tartışmalara dönecek gibi olsa da oyun kanalları centilmenliğin kazandığı kanallar olarak varlıklarını sürdürüyorlar. Oyun kanallarında çoğunlukla müdavim üyeler ve geçerken uğrayan kullanıcılar bulunmakta. Müdavimler ay sonunda isimlerini skor listesinde görmek için mücadele ederlerken, ikinci grup biraz kafa dağıtmanın keyfini yaşıyorlar.

Sohbet sitelerinin en kalabalık ve muhabbet etmeye yönelik kanalları en sadık IRC üyelerinden tutun da en yeni chat siteleri kullanıcılarını barındırıyor. Döner kapı benzetmesine en uygun trafik bu kanallarda gözlemlenir. Daha hoş geldin diyemeden bağlantısı kopanlar, nereye geldiğini anlayınca nostalji yaşıyorum sanıp sunucudan çıkanlar, sessiz sessiz izleyip sonra kaybolanlar, sanki kırk yıllık dostlarının yanına uğramışcasına samimi bir giriş yapanlar… Çeşit çeşit yani. Hepsinin yeri de sunucularda hazır aslına bakarsanız. Daha önce de demiştik ya, yetmiş iki milletten insan mevcut diye tam olarak öyle. Her türlü kullanıcıyla zaman geçirip sohbet edecek insanlar mutlaka var.

Hayatın her evresinden insanlar, jenerasyon farkına takılmaksızın sohbet sitelerinde zaman geçirip, bilgi alış verişinde bulunuyor, kendilerini, çevrelerini ve dünya görüşlerini geliştiriyorlar.  Hani hep gençlere denilir ya, kimi tanıdığın çok önemli diye bu sohbet siteleri için de geçerli.  Buralarda kimlerle tanışıp, samimiyet kurduğunuz çok önemli. Samimiyetinizin olduğu insanlar sizleri, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, rezil de ederler vezir de.

D.T. 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Sohbet Odaları dedi ki:

Eline Sağlık gülüm. http://www.nazarsohbet.com

Mobil Sohbet Odaları dedi ki:

harıka yazı elıne saglık canım

Karizma dedi ki:

Rekabet de olucak sohbette muhabbette :)) Emeğine Sağlık Cano 🙂

MarlinWed dedi ki:

my cohorts have been dreaming about. The niche of specifics on the treasure trove is one of a kind and appreciated and is going to assist my kids and I in our studies significantly. It shows that everyone has a significant amount of knowledge regarding the things I am interested in and other pages and information also show it. I’m not usually on the internet when I am busy although when I get an opportunity im usually scouring for this sort of factual information and things closely related to it. If someone gets a chance, take a look at my website:

JosephGak dedi ki:

harıka yazı kutlarım

Mobil Sohbet mobil sohbet odaları