NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Chat Sitelerini Nasıl Keşfettiniz?

15 Kasım 2020, Pazar Kategori: Chat Siteleri Mobil Chat Mobil Sohbet Sohbet Siteleri 1167 2

Bu defa biraz geçmişe gidelim. Hayatta hepimizin bir yolculuğu oluyor. Hayat aslında yolculuğun kendisi değil mi? Yolculukta bir yerlerden geliyor, birilerinden vaz geçiyoruz. Vazgeçtiğimiz şeyler arasında alışkanlıklar da oluyor, materyal objeler de. Tabii ki fazla gelenlerden vazgeçmek akıllıca ama bir de eksik olanlar var ki bunları çoğaltmak gerekiyor.

Sohbet sitelerini keşfetmemiz de bu ihtiyaçlardan kaynaklı. Kimimiz bir şeyleri eksiltmek için, kimimiz ise hayatımıza yeni bir şeyler katmak için buralardayız. Dur durak bilmeden konuşan iç sesimizi susturmak, sesini kısmak, için kendini buralarda bulan da var, hayatına yeni insanlar ve uğraşlar dahil etmek isteğiyle buraya gelenler de var.

Mobil chat siteleri iç sesimizi bastırmakla kalmayıp, sohbetli oyun oynanan siteler olarak kafa yormak istemediğimiz konulara zaman ayırmamamızı da sağlıyorlar. Oyunlu sohbet siteleri hem eğlence aracı olup hem de sadece bilgisayar yazılımları ile değil, insanlarla da interaktif bir ortamda bulunup etkileşim içine girmemizi sağlıyor. Başka türlü yollarımızın asla kesişmeyeceği kişilerle ortak çıkar yollar bulduğumuz için etkileşim içerisine giriyoruz.

Hem chat sitelerine girerken rekabet hissini de yaşayabileceğini kim tahmin ederdi ki? Oyun kanallarının müdavimleri arasındaki tatlı rekabet de mobil sohbet sitelerinin hayatımıza kattıklarından.  Bize bir meşgale, geçici bir amaç veriyor. Hayat denilen yolculuğun içinde amaçsız yaşamak, başka bir deyişle boş yaşamak, bize kısıtlı olan zamanımızı fütursuzca harcadığımız hissini veriyor ki bununla baş edebilmek her yiğidin harcı değil. Kendimizi rekabet ile gelen geçici amaç sayesinde dolu dolu yaşıyor hissetmemize imkan sağlıyor. 

Siz sohbet sitelerinin sadece sohbet etmek için var olduğunu mu sanıyordunuz? Gelip oyun oynayanlar, sessizce izleyenler, kavga çıkartanlar, geyik muhabbeti yapanlar, evlerinde edemedikleri isyanı buralarda edenler var.  Tabi gelip sohbet edenler de var ama bu sadece kategorilerden bir tanesi. Aslına bakarsanız, buralara uğrayan insan sayısı kadar kategori sayısı var ama bu konuyu başka bir yazıya saklayalım.

Ben sohbet sitelerine yolculuğum sırasında oyun oynayıp, insanların eğlenceli sohbetlerini izlemeye gelmiştim.  İnsanların gülüp eğlenerek birbirleri ile nasıl zaman getirdiklerini hatırlayabilmek, kendimi unutabilmek amacıyla.  Peki siz ne için gelmiştiniz?

D.T.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karizma dedi ki:

Herşey Bulmaca Çözme Sevdasıyla başlamıştı.. Bende Kardeşim SayesindeGeldim Sohbet Sİtelerine Oyun kKanalalrı Vardı Bir Sohbet Sİtesinde Abi Gel Sen Seversin Dedi Ogun girdim ve Hala Devam Etmekte Sanal Hayatımız :))) Eline Emeğine Sağlık Cano …

    KahKaha dedi ki:

    Hikayemiz benzer şekilde başlamış Karizma 🙂
    Ben hala zaman zaman oynuyorum ama henüz birinciliği hiç kapamadım 😂

Mobil Sohbet mobil sohbet odaları