NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Chat Sitesi Halleri

7 Temmuz 2020, Salı Kategori: Chat Siteleri Mobil Chat Sohbet Siteleri 1030 3

SOHBET SİTELERİNDE TÜKENMİŞLİK SENDROMU

Hayatımızın her anında, yaşadıklarımızın her çerçevesinde kendimizi yapıcılığın ve üretkenliğin oluşturulması noktasında gücü tükenmiş halde bulabiliriz kendimizi. İnsan ilişkilerimizin veya yaşadığımız bazı kayıp durumlarının bizleri bu duruma itmiş olması olasıdır. Sohbet sitelerinde de bu tip durumlarla sık sık karşılaşmaktayız.  Hayatın olağan durumundan yılmış, kendini ifade edilebilir dünyaya ait hissetmeme hallerinin yarattığı yabancılaşmalar, korkunun da hemhal olması haliyle yaşama ürkekliğine selam çakmakta. Bünyeyi sarsan içsel kalabalık karmaşalar , sahibi olmayan bir sürü gibi içimizde oradan oraya savrulmaktalar. Her alanda, her mekanda ve her zamanda hem kendi bünyemizde hem de kendi dışımızda var olan bireylerde sıklıkla görmekteyiz. Chat sitelerinde de kendi içimizde ara ara hissettiğimiz bu ruh halleriyle karşılaşmaktayız.  Peki sohbet odalarında bu içsel geri çekilişin sunuculara yansıması ne şekilde cereyan etmekte? İsterseniz bunlara bir bakalım.

CHAT SİTELERİNDE DURGUNLUK HALLERİ

Kendini ve içinde bulunmuş olduğu anı tüm zamanlarla idrak etmeye başlayan site kullanıcısı, yaşanılan yanlış durumlar ve kendini kendine yabancı hissetmeye başlamasıyla var olan durumlar tarafından belirlenmiş olduğunu fark eder. Sunucu içerisinde tasvip etmediği davranışların hem kendine hem de genel olarak sunucunun diğer kullanıcılarına karşı yapılması en başlıca sorunlar arasındadır. Bu hal ve durumlar tekrarlandıkça kendini içinde düzelme imkanı olmayan çaresizlikler içinde hissedebilmektedir. Ümitsizliğin içte yarattığı kalıplar, umut duygusunu öne çıkarmakta ve Mobil Chat Siteleri kullanıcısını kendi içinde başlayıp kendi içinde biten koca bir başlangıç ve bitiş noktası haline getirmektedir. Tüm bunlara bağlı olarak insanlar tarafından keşfedilme ve ruhlarını bir üst seviyeye çıkaracak gönüllerle tanışma imkanına kilit vurmuş bir halde kendini bulabilmektedir. Bedava chat sitelerinin her kullanıcısı kendine has bir dünya, kendine has bir yaşam pratiğidir. Bu karşılaşmalar kimi zaman kabullere kimi zaman varlığımızı anlamlandıran değerlere aykırı olması haliyle reddedişlere sebebiyet vermektedir. Sohbet sitelerinde bu tip durumlara yaklaşımlar nasıl? İsterseniz bunlara bakalım.

SOHBET ODALARINDA BAŞKALARI

Kabul etmemiz lazım ki insan ilişkilerinin olduğu her yerde ve her imkanda kendimizi ait hissedebileceğimiz nefes alanı bulabilmemiz imkansızdır. Bu içinde yaşadığımız realitenin bir gerçekliğidir. Söylediğimiz gerçekliğe baktığımızda sanırım en başlıca çözüm yolu hayatın başka veçhelerinin olduğunu kabul etmekten geçiyor. Bu kabullenişler aslında hayatın her anında ve her alanında kendini gösteren bir kabuldür.  Elbette ki fahiş hatalara yönelik kabullenişleri hiç kimse beklememelidir. Bu durum için sohbet sitesi yetkilileri zaten görevlidir. Gereken tepkiler gösterilmeli ve gerekli itirazlar chat sitesi yetkililerine bildirilmelidir.  Olanın olması gerekenden uzak kaldığı her alan tükenmişliği biraz daha artırır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SiyahLi dedi ki:

Eline sağlık cano

ZeyNa dedi ki:

Çok güzel yazmışsınız.
Emeğinize sağlık.

Happy dedi ki:

Guzel olmus abi

Mobil Sohbet mobil sohbet odaları