Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Flört Chat Siteleri Hakkında

Flört Chat Siteleri Hakkında

Bir sohbet odasında Çapkın bir kullanıcıyla başa çıkmak için 6 ipucu

Flört Chat Siteleri hakkında bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri çapkın bir kullanıcıyla nasıl baş etmeniz gerektiğidir. Manyetik alanınızın yükselmesine ve mobil sohbet odalarının her köşesine yayılmasına neden olan ve size düzinelerce yeni hayran kazandıran çok özel bir özelliğinizin olduğunu varsayıyorum. Çekici ve talepkar olmak, piyasa değerinizi fark etmenizi sağlarken, her ikinci yabancıdan birinin size kırmızı gül ve kızarmış burunla yaklaşması bazen gerçekten can sıkıcı olabilir. Artan popülaritenizin nedeni ne olursa olsun, yepyeni atılgan kişiliğinize şükredin.

Flörtün tutumunun hızlı bir analizi

Kendinize aşağıdaki soruları sorun:

A) Herkesle mi yoksa sadece benimle mi flört ediyor?

Bazen bir kişinin tutumunu anlamakta başarısız olabiliriz. Her zaman çeşitli davranışlara sahip insanlarla karşılaşmıyoruz ve bu, olağandışı herhangi bir davranışın kendimiz için bir tehdit olduğunu düşünmemizin bir nedeni olabilir. Böyle bir durumda, öncelikle kişinin sizinle neden konuştuğunu anlamak önemlidir.

Her şeyden önce, kişinin sadece sizinle mi yoksa chat sitelerinde başkalarıyla da mı flört ettiğini öğrenin. Herkesle flört ediyorsa gerçek çapkın flörttür :D. Şimdi bu flörtü hoş karşılayıp karşılamadığına bağlı. Kişi sağlıklı bir flört halinde mi yoksa sinir bozucu mu?

Can sıkıcıysa, sevmediğiniz bir kullanıcıyı görmezden gelme seçeneği vardır. Hikaye burada bitiyor.

B) Benden ne istiyor? Arkadaşlık mı, ilişki mi, zaman geçirmek mi yoksa seks mi?

Tamam, kullanıcıyı yoksay listesine eklemeden önce birkaç şeyi onaylamak ister misiniz? Evet ise, bu paragrafın başlığına koyduğum birkaç şey var. Eğer o iyi insan kategorisindeyse, iyi bir insanı tanıma şansını kaybetmiyor musun?

En azından kişinin chat sitelerinde gerçekten arkadaşlık mı yoksa bir ilişki mi yoksa zaman geçirecek birini mi aradığını belirlemelisiniz. Dolandırıcılarla flört sohbete girmemeye dikkat edin. Kişisel bilgilerinizi asla bu kadar kolay bir yabancıya vermeyin.

C) Onunla ilgileniyor muyum?

Herkese yalan söyleyebilirsin ama kendine yalan söylediğinde inan senin için üstesinden gelmesi zor bir meydan okuma olabilir. Flört etmesinden veya seninle dalga geçmesinden hoşlanıp hoşlanmadığını kendine sormalısın. Her flörtün, ahlakı ve niyetiyle kötü değildir. Flört etmek güzel ve kayda değerdir. Karşı tarafın sizi ne kadar sevdiğini gösterir ve sizin ne kadar harika bir insan olduğunuzu yansıtır.

D) Flörtün ilişki durumu

Üç çocuklu bir babanın seninle flört etmesinden hoşlanmazsın, değil mi? Bir flört, her gece yeni biriyle yatan ve sadece ayrılmak için uyanan bir kişi olabilir.

E) Flört Yaşı

Büyük bir yaş farkına girmediğinizden emin olun.

F) Flörtün Cinsiyeti

Evet, doğru okudunuz. Sevimli bir melek gibi davranarak seninle flört eden kişinin gerçekten bir melek olduğundan ama MANgle olmadığından emin olmalısın. Uzak bir ilişkide evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı düşündüğünüz kişinin bir trol olduğunu öğrenmek acı veriyor. İnsanların çok fazla plan yaptığını ve gerçekte asla olmayacak bir şey için hayaller kurmaya başladığını inkar etmeyin. Hatta bazı erkekler, bir kadınla parkta ilk bakışmasından sonra bebeklerinin adına karar verirler. Hayalinizdeki sarayın yıkılmayacağından emin olamıyorsanız, en azından içerideyken yıkılmayacağından emin olun (üzerinize düşmeden dışarı çıkın).

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin