NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Gençlere Sohbet Odaları

1 Aralık 2021, Çarşamba Kategori: Chat Siteleri Sohbet Odaları 817 2

Sohbet odaları gençler için güvenli mi?

Gençlere Sohbet odaları, çocuklar için korkutucu olabilir ve potansiyel olarak tehlikeli durumlara yol açabilir, ancak uzmanlar bilgi paylaşımı sosyal medya kadar tehdit edici olmadığını söylüyor platformları. Gençlere Chat Siteleri, metin  grubu sohbetine benzer şekilde, yabancılara grup “odalarında” konuşmak için bir yer sunan çevrimiçi platformlardır, ancak çoğu kullanıcı anonimdir.

Anonim özellik, çocuklar için korkutucu olabilen şeydir çünkü konuştukları diğer kullanıcıların kimliğini gizler; aynı zamanda, çocukların gizli kalması için anonim özelliği gereklidir.

Gençlere yönelik sohbet ve oyun sitesi Nazarsohbet.com başkan yardımcısı yöneticinin “Kim olduğunuzu taklit edebilirsiniz,” dedi. gençlere ve çocuklara yönelik olduğunu iddia eden diğer sohbet odası web siteleri için dedi. 

Genç Sohbet Odalarına Erişim

Gençlere yönelik bazı gençlere chat odalarına, çocuk gibi davranan ve onları uygunsuz konuşmalar yapmaya hazırlayan yetişkin yırtıcılar tarafından kolayca erişilebilir.

Kullanıcılar “genç sohbet siteleri” araması yaptığında görünen ilk Google web sitesi önerilerinin çoğu, kullanıcıların katılması için herhangi bir kimlik doğrulaması gerektirmez veya kullanıcıların, gençler veya çocuklar için ayrılmış bir sohbet odasına girdiklerini belirten bir kutuyu tıklamasını gerektirir. eski kullanıcıların kolayca atlayabileceği.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AseL dedi ki:

Emeğine Sağlik Ablacim

Selen dedi ki:

Guzel Yazi Olmus Emeginize Saglik…

Mobil Sohbet mobil sohbet odaları