NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

İlgi Alanına Uygun Chat Siteleri

İlgi Alanına Uygun Chat Siteleri

İlgi alanına uygun chat siteleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Rock müzisyeni Sting, Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde 2001 yılında düzenlenen bir festival sırasında çevrimiçi bir sohbet odasında hayranlarıyla sohbet ediyor.
Rock müzisyeni Sting, Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde 2001 yılında düzenlenen bir festival sırasında çevrimiçi sohbet odasında hayranlarıyla sohbet ediyor.

Sohbete başlamak için ilk adım, tarzınıza uygun chat siteleri bulmaktır. Sohbetin en parlak döneminde bu çok zor değildi. AOL’nin sohbet odaları, güneş altında her konu hakkında sohbet etmek isteyen kullanıcılarla doluydu. Artık sohbet evreni biraz hayalet kasaba (veya bekarlar barı) gibi hissedilebilir. Ama cesaretiniz kırılmasın, herkes için bir şeyler var. Sadece biraz daha arama gerektirebilir.

Başlamak için iyi bir yer, NazarSohbet gibi popüler anlık mesajlaşma istemcileriyle birlikte gelen sohbet odalarıdır.

İlgi Alanına Uygun Chat Siteleri 2

İlgi Alanınıza Uygun Mobil Sohbet

İlgi alanlarınıza veya ihtiyaçlarınıza uygun mobil sohbet odaları için Web’de de arama yapabilirsiniz. Kolej basketbol chat siteleri, araba tamir chat siteleri, teknik destek chat siteleri ve duygusal destek chat siteleri bulunmaktadır. Alzheimer bakıcıları, punk müzik hayranları, Avusturyalı dağ bisikletçileri ve aradaki her şey için sohbetler var. Etrafta arama yapın ve sürekli olarak bir düzine kadar insanın çevrimiçi ve aktif olarak sohbet ettiği birini bulmaya çalışın.

Bir sohbet odasına giriş yapmak için bir rumuz veya takma ad seçmeniz gerekir. Çoğu sohbet odası, aynı oturum sırasında bile, şifre olmadan misafir olarak kaydolmanıza veya takma adınızı istediğiniz kadar değiştirmenize olanak tanır.

Çoğu sohbet sitesi ve hizmeti, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı oda seçeneğine sahiptir. Bazıları çok özeldir (“otuzlu yaşlardaki bekarlar”) ve bazıları daha açık uçludur (“teknoloji”). Birçok site size odada zaten kaç kişinin olduğunu söyleyecektir, bu da siz girmeden önce odanın popülaritesi hakkında bir fikir verecektir. Yine de, oda konularının yalnızca yönergeler olduğunu ve gerçek sohbet konuşmalarının sıklıkla önerilen konudan uzaklaştığını unutmayın.

İlgi Alanına Uygun Chat Siteleri 3

Chat Sitelerine İlk Girdiğinizde Yapmanız Gerekenler

Bir sohbet odasına ilk girdiğinizde, diğer insanların ne hakkında konuştuğunu okumak için zaman ayırın. Bu, özellikle yoğun bir sohbet odasında her zaman kolay değildir. Aramanız gereken şey, bir gözlemcinin “uğultu karışıklığı” denilen şey arasındaki tutarlı konuşma dizileridir. Kayan sohbet günlüğünü yakından okuduğunuz zaman, farklı kullanıcı grupları arasındaki örtüşen konuşmaları ayırt etmeye başlayacaksınız. Size en mantıklı geleni seçin ve hemen dalın. Ya da daha basit bir yaklaşım, “Herkese merhaba” yazıp dostça bir sohbetin yanıt vermesini beklemektir.

En eski sohbet odalarından beri var olan bir özellik, tüm grup tarafından görülemeyen bireysel bir kullanıcıya özel mesaj gönderme özelliğidir. Farklı chat siteleri bunu, bazen özel bir düğmeye basarak veya mesajın ön tarafını < > işaretleri ile çevrelenmiş kullanıcının adıyla etiketleyerek farklı şekillerde gerçekleştirir. Yetenekli bir geveze, aynı anda birkaç genel ve özel konuşmayı sürdürebilir.

Yeniliğe bir selam olarak, birkaç popüler sohbet hizmeti, sohbet odalarına salt metin geleneğinden kopan özel özellikler de ekledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mobil Sohbet Chat Siteleri sohbet sohbet