NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

İngilizce Sohbet Odaları

28 Kasım 2021, Pazar Kategori: Çevrimiçi Sohbet Sohbet Odaları Sohbet Siteleri 344 2

İngilizce Sohbet Odaları Arayışları

Çevrimiçi İngilizce sohbet odaları, konuşma becerilerinizi hemen geliştirmenize yardımcı olur. Kayıt olmadan misafir sohbet odalarımızda rastgele yabancılarla İngilizce konuşun ve dil becerilerinizi geliştirin. Pratik yoldan gidildiğinde herhangi bir dilin öğrenme eğrisinin daha kolay olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Dilbilgisi kurallarını tıkamak geçmişte kaldı. Sohbet odalarımızın çoğu Uluslararasıdır ve ana dilin İngilizce olması, Anadili İngilizce olan kişilerle konuşarak İngilizce öğrenmenizi kolaylaştırır. Arkadaş edinebilir ve onlarla düzenli olarak konuşabilirsiniz ve ayrıca lütfen onlara dille ilgili kafanızda oluşabilecek karışıklıkları sormaktan çekinmeyin.

Bu ipuçlarından bazıları, Nazarsohbet.com Sohbet Sitelerinde, iyi arkadaşlar edinmenize yardımcı olacaktır.

İngilizce Sohbet Sitelerinde Özel Mesajlaşma

Kişilere izinsiz özel mesaj atmayın. Her ne kadar bu davranış sosyal ağ sitelerinde kabul edilebilir olsa da, ancak bir İngilizce sohbet sitelerinde, kullanıcıya sizinle özel bir görüşme yapmak isteyip istemediğini genel sohbette sormalısınız. Kullanıcıları insan gibi karşılayın. “Merhaba”, “Benimle konuşmak isteyen var mı”, “İlgilenenler bana mesaj atsın” demek yerine. “Merhaba arkadaşlar, gününüz nasıl gidiyor?” deyin.

İngilizce Chat Sitelerinde Eğlenceli tartışmalara katılın. Hadi ama utanmana gerek yok. Ayrıca sorular sorun. Örneğin – Brezilya’dan bir kullanıcıya rastlarsanız, ona Iguazu Şelalelerini ziyaret edip etmediğini sorun. Övgüye değer şeyler söylerlerse, gevezelere iltifat edin. “Hey James, bu konu hakkında epey bilgin var gibi görünüyor.”

Not: Chat Sitelerinde Herhangi bir hassas konu hakkında konuşmaktan kaçının çünkü dile hakim olamamak başkaları tarafından olumsuz algılanabilecek bir şey söylemenize neden olabilir. Eğer bir argo anlamını bilmiyorsanız, onun kadar görünebilir anlam üzerinde kalın sözlük .

Yukarıdaki düğmeye dokunun ve herhangi bir android/iphone uygulaması veya e-posta doğrulaması indirmeden ücretsiz rastgele misafir İngilizce sohbet odalarımızda anında sohbet etmeye başlayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

AseL dedi ki:

Emwgine Saglik Ablam…

sakalli dedi ki:

çabana saglık

Mobil Sohbet Chat Siteleri sohbet sohbet