Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Kaliteli Sohbet Siteleri

Kaliteli Sohbet Siteleri

Kaliteli Sohbet Sitelerinde Bağımlılık

Kaliteli Sohbet Siteleri farklı insanların, farklılıkları ile kendilerini kabul ettirdikleri ortamlardır. Sabah gözünü açtığı anda, Seviyeli Sohbet Odaları sayfalarına direk giriş yapan Chat bağımlısı insanlar vardır. Başka işleri olsa uyanmaz, ama konu Chat Yapmak olduğunda uyku gereksiz bir aktivite haline gelir. Çoğu zaman bilgisayar başında güne merhaba diyen Elit Sohbet düşkünleri, sabaha Kaliteli Sohbet Odalarında merhaba derler. Bu bağımlı insanlar, yazmasalar da sadece ekrana bakarak bile deşarj olabilmektedirler. Bağlantıları gittiğinde; internete erişemedikleri zaman derin bir boşluğa düştükleri gözlenebilmektedir. Yaptıkları işe konsantre olamayan bu insanlar için, hayatlarındaki ritim; Sohbet Siteleri, Müzik ise; Klavye tıkırtılarıdır.

Chat Siteleri Bağımlıları

Chat Siteleri Bağımlıları; İşlerine, ailelerine, reel arkadaşlarına ayırdığı vakitten çalar, bütün gücüyle chat yapabilmek için, sosyal hayatından vazgeçer. Düzenli hayatlarının olmamasının yanı sıra, Düzenli yeme içme alışkanlıklarından da vazgeçmişlerdir. Süreklilik halinde Chat Sitelerinde bulunan bu bağımlılar, sohbet ortamına dahil olmasalar da, ekranda akan yazıları izleyerek kendilerini iyi hissetmektedirler. Kimseye açmadıkları benliklerini, hiç tanımadıkları Sohbet Odaları kullanıcılarına açarak, buralarda terapi yapmaktadırlar. En yakın arkadaşlarının hatta ailelerinin bile bilmedikleri gerçekleri, Mobil Sohbet Odalarında kolaylıkla açabilmektedirler. Sanal Sohbet Ortamında hiç yargılanmadıklarını düşünen bu bağımlılar, asla özel hayatlarını anlatmaktan çekinmemektedirler.

Sosyal Hayatlarımızda Sohbet

Sosyal hayatlarını çoğu zaman askıya alan bu meziyetler, olabildiğince Sanal Sohbete zaman ayırmaktadırlar. Bir muhabbete yetişebilmek için sosyal hayatlarındaki planları çoğu zaman iptal ederler. İşin aslının merak olduğunu iddia eden bu zihniyet, aslında Chat Odaları bağımlılarıdır. Ben yokken neler yazarlar ne konuşurlar diye kendilerini yiyen insanlar, aslında genel anlamda dönen sohbetlerin, daima aynı geyik sohbet olduğunu bilirler. Çoğu zaman konuşacak konu bile bulamayan bu insanlar, ekrana bakarak bile heyecan yaşayabilmektedirler. Belki aileleri ile birlikteyken bile bu kadar mutlu olamayan bu insanlar, Chat ortamında iken, fark etmeden gülümseye bilmektedirler. Sanal aşk ortamına sıklıkla düşen bağımlılar, çok sık sevdalanırlar. Bir rumuzu sadece görmek için bile, ekran karşısında günler harcayabilirler. Bir kelimeye bile gönül bağlar, bir gülücük emojisine kanabilirler. Siyah beyaz olan sosyal hayatlarının, gök kuşağı gibi renklendiğine inanan Sohbet Siteleri bağımlıları, bu ortam olmadan yaşayamayız oluyoruz.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • sakalli
    Cevapla

    emegine saglık

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin