Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Keyifli Sohbet Odaları

Keyifli Sohbet Odaları

Keyifli Sohbet Odaları Arayışları

Keyifli Sohbet Odaları arayışına giren kullanıcılar, çeşitli sohbet sitelerinde şanslarını denemektedirler. Arayışlarına cevap arayan kullanıcılar, Keyifli Sohbet Siteleri bulduklarında, bu ortamlarda kalıcı olmayı tercih ederler. Keyifli Sohbet anlayışını kendine kalıcı misyon edinen sitemiz Nazarsohbet.com, bu uygulamaları sizlere bedava sunmaktadır.

Keyifli Sohbet Odalarında Yapılması Gerekenler

          Sohbet sonlandırıcılardan kaçının

Sohbet sonlandıranlar, sohbetinize olumlu yanıt vermeyen veya ‘hmm’ veya ‘tamam’ gibi kısa cevaplar veren kişilerdir. Birini takdir etmek için ‘o şey harika’ veya ‘bu harika’ kelimelerini kullanın.

 • Sorular Sohbeti meşgul edin

Konuşmanın ilerlemediğini düşünüyorsanız, sorular sorarak onu canlandırabilirsiniz. Konuştuğunuz kişi hakkında da sorular sorun, ilgi alanları, hobileri, neyi sevip sevmediğini sorun veya ‘Şu anda ne yapıyorsunuz?’ diye sorun. veya ‘Bu gece boş musun’? Sorular konuşmayı devam ettirir ve ilginç hale getirir.

 • Biraz mizah edinin

Chat Sitelerinde iyi mizah tüm kapıları açmanın anahtarıdır. Birini üzüntüsünden gülümsetebiliyorsan, muhtemelen bu dünyadaki en harika insansın. Bu böyle devam ediyor; bir kızın iletişim numarasını istiyorsanız, ‘İletişim numaramı kaybettim, onun yerine sizinkini alabilir miyim?’ gibi bazı ilginç satırlar kullanın. Bazen harika gidiyor ama diğer zamanlarda sizi engelleyebilir. Nasıl söylediğine bağlı. Gülmene izin yoksa her şey daha komik

 • Kısa molalar verin

Molalar sohbette çok önemlidir. Kişiyi özle ve seni özlemesine izin ver. Başkalarıyla konuşun ve onlara da biraz zaman verin. Bir süre sonra aynı kişiye bir sürprizle veya çok ilginç bir şeyle geri dönün. Bu, diğer kişiyi çok mutlu edebilir ve partnerinizi meşgul edebilir.

 • Metin dünyasından çık

Mesajlaşmaktan fazlasını yapmanın zamanı geldi. Onlarla ücretsiz web kamerası sohbetine katılın, film izleyin, şarkı dinleyin veya birlikte bir sezon izleyin. Hangisinin en son film olduğunu kontrol edin ve onları birlikte izlemeye davet edin. Bu güzel jestler sohbeti ilginç kılar ve partnerinizin sadece sizinle sohbet etmesini sağlar. Sizlerde bu ortamlarda yerinizi almak için, bizleri ziyaret edebilir, ücretsiz ve üyeliksiz sohbet imkanlarımızdan yararlana bilirsiniz. Sıcak sohbet ortamımıza her kez davetlidir.

 

 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • sakalli
  Cevapla

  emege saygı

 • HuLk
  Cevapla

  tşkler emeğinize sağlık güzel ve anlaşılır ..

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin