NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

MobilArkadas Sohbet Sayfası

10 Aralık 2023, Pazar Kategori: Sohbet Odaları 116 0

MobilArkadas Sohbet Sayfası

MobilArkadas Sohbet Sayfası Android ve iOS işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar için geliştirilen Azar, ilk olarak 2014 yılında kullanıcıların kullanımına sunuldu. Diğer insanlar ile tanışmanıza ve yeni arkadaşlıklar kurmanıza olanak tanıyan uygulama, kısa sürede çok popüler hâle geldi.

Canlı yayın yapma özelliğinin de yer aldığı uygulamanın başarılı bir arayüzü bulunuyor. Bu sayede uygulama kolayca kullanılabiliyor. Diğer kullanıcılarla görüntülü sohbet olarak iletişim kurabilmenizi sağlayan uygulamada kendi avatarınızı oluşturabilme imkânına da sahipsiniz.

Dünya çapında uzun yıllardır popülerliğini devam ettirerek oldukça büyük bir başarının altına imza atan Canlı Sohbet hemen hemen herkes tarafından bilinen arkadaşlık uygulamasıdır. 190 ülkede kullanılan uygulama, konumunuza yakın olan kullanıcıları gösteriyor.

Uygulamayı herhangi bir ücret ödemeden cihazınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Tinder her ne kadar ücretsiz olsa da çeşitli ücretli abonelik planları da bulunuyor. Abonelik paketleri kullanıcılara bazı avantajlar sunuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Sohbet mobil sohbet odaları