NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Oyun Chat Siteleri

Oyun Chat Siteleri

Oyun chat siteleri denilince aklımıza ilk gelen şey eğlenceli geçirilen zamanlardır. Hem eğlenmeye, hem de kendimizle baş başa kalmaya yarar. Çocukların oyun oynamalarının çok önemli olduğu söylenir. Hatta çocukluk tam da oyun oynamak için vardır. Oyun, çocuklar için hayatın provasıdır. Büyüdükçe, oyunlarımızın doğası ve şekli de değişir. Çocukken oynadığımız evcilik, cinsiyet rollerimizi anlamamıza yardımcı oluyorken büyüdükçe böyle temel bilgileri öğrenmeye ihtiyacımız da kalmaz ve kendimize başka başka oyunlar ve oyun arkadaşları buluruz.

Oyunlu sohbet sitelerinde kimi zaman yeni tanıştığımız kişilerle oyun arkadaşlığı ederiz. Bu kişiler ile yeni tanışmış olmamıza rağmen, ortak bir ilgi alanı olanı bulmuş oluruz. Mobil sohbet sitelerinde oyunlar aracılığı ile eğlenirken hem çevremizi de genişletir, farklı kültürlerden insanlarla bir arada bulunup ufkumuzu da genişletiriz. Öyle ki, daha önce dünyanın bir çok yerinde bulunmuş bir kişiyle, kendi şehrinden hiç çıkmamış bir insan aynı oyunu oynarken birbirlerinden ve birbirlerine dair bir sürü şey öğrenip, hayatı bir ucundan paylaşırlar. Hayatı paylaşmak denilince tabi ki hayata ve getirdiği olaylara başka başka açılardan bakmayı da düşünüyoruz.

Sohbet Odalarında Oyun

Sohbet odalarında oyun denildiği zaman aklımıza gelen bir diğer konu da rekabet. Biraz önce yazdığım gibi, yaşımız büyüdükçe oynadığımız oyunlar da değişiyor. Kimi zaman paylaşmak içgüdüsü ile kimi zaman ise kazanmak güdüsü ile oyunlar oynuyoruz.
Sohbet sitelerindeki oyunlarda, oyuncular arasında bir rekabet söz konusu. Oyuncular eğlenceyi paylaşırken, aldıkları puanları kendilerine saklıyorlar. En yüksek puan alan kişiler, ay sonunda rumuzlarını chat sitelerinin oyun kanallarında listelenmiş bir şekilde görüyorlar.

Chat Sitelerinde Oyun

Yoğun iş tempomuzda mobil chat siteleri, bizlere kısa süreli kaçış alanları sağlarken eğlenmemize de imkan sağlıyorlar. Hayatlarımızdaki stres arttıkça eğlence arayışımız da artıyor. Bunun için ise yeni ve değişik hobiler edinmek içinde bulunduğumuz salgın hastalıktan dolayı neredeyse imkansız hale geldi. İnsanlar sosyal varlıklar oldukları için, bir aradayken sosyal mesafe kurallarına uymak ve yüzümüzün sadece görünen kısımları ile mimiklerimizi belli etmek bizleri zorluyor. Böyle olunca, internet üzerinden sosyalleşip eğlenebileceğimiz yeni hobiler ediniyoruz ve bunların arasında chat sitelerinde oyun oynamak önemli bir kaplıyor.

D.T.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GuNes dedi ki:

Emeklerinize sağlık..

Karizma dedi ki:

Herşey Bulmaca Merakıyla başlamıştı yıllar yıllar önce 😀 Rekabet guzeldir . Emeğine Sağlık Kardeşim

Pretorya dedi ki:

oldukça güzel bir yazı olmuş esnafım.. ellerine sağlık..

Mobil Sohbet mobil sohbet odaları