Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Özel Sohbet Siteleri

Özel Sohbet Siteleri

Özel Sohbet Sitelerine Bağımlı Olduğumu Nasıl Anlarım?

Özel Sohbet Sitelerinin bağımlı olup olmadığımızı anlamak için, ince konulara dikkat etmeliyiz. Obsesif davranış ve istek uyuşturucu, alkol, kumar veya seks ile sınırlı değildir. İnternetin icadıyla, tek bir tıklamayla bilgi ve eğlenceye erişim alışılmadık bir hız kazandı. Bu soruyu soruyorsanız, en azından çevrimiçi sohbetlere ne kadar zaman ve enerji harcadığınız konusunda bir sorununuz olabileceğinin farkındasınızdır. Birisi size internette özel odalarda çok fazla zaman geçirdiğinizi söyledi mi?

 

Konuşmakla çok meşgul olduğunuz için hayatınızın önemli alanlarını kaçırdığınızı mı düşünüyorsunuz? Öyleyse, çevrimiçi sohbet odaları bağımlılığınız için yardım aramayı düşünmeniz gerekebilir . Bazı insanlar bu tür çevrimiçi etkileşimlerden sorumlu bir şekilde zevk alabilir, ancak bunlar çok bağımlılık yapabilir ve insanlar ücretli özel sohbet odalarında aşırı düşkünlük nedeniyle kendilerini kötü durumlara sokarlar.

Bağımlı olup olmadığınızı anlamanın bir yolu sohbeti durdurmaktır. Bunu yapabilir misin? Uzak durabileceğini mi sanıyorsun? Bunun düşüncesi sizi endişelendiriyor mu? Bunu yapmaya hazır değilseniz, aşağıda size yardımcı olabilecek başka fikirler de var.

Özel Sohbet Odaları Neden Tehlikeli Olabilir?

Bazı özel sohbet odaları, bir model veya bir tür seks işçisi ile konuşmalarına izin vermek için müşterilerden para alır. Bu özel sohbetlerde, sohbet ettiğiniz kişiyle aranızda birçok şey olabilir. Kendinizi yalnız hissettiğiniz ve başka biriyle bağlantı kurmayı arzu ettiğiniz için güzel bir çevrimiçi sohbet kızı veya yakışıklı bir erkekle sohbet etme bağımlısı olabilirsiniz. Bu durumlar talihsizdir, ancak birçok insan özel Chat Sitelerine fahiş meblağlarda para harcar. Bağımlılık, sizi kötü bir mali noktaya getirme potansiyeline sahiptir ve normal ilişkilerinizi de olumsuz yönde etkilemeye başlayabilir.

Chat Siteleri

Çevrimiçi chat odalarına bağımlı hale gelen kişiler, profesyonellere ulaşarak yardım alabildiler. Yalnız olmadığınızı ve bu sorunun birçok insanın hayatını etkileyen bir konu olduğunu anlamak önemlidir. Hâlâ özel sohbet odalarına veya web kamerası kızlarına bağımlı olup olmadığınızı anlamaya çalışıyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Bu konular çok önem arz etmektedir.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • KnX
  Cevapla

  Böyle Candan Dost ve Arkadaşların olunca Bağımlılık yapıyor 😀 Emeğine sağlık Kardeşim …

 • ASeMiRa
  Cevapla

  Emegine sağlık yine harika bir yazı olmuş.

 • GoLqe
  Cevapla

  Emeğinize sağlık

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin