Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Pandemi Chat Siteleri

Pandemi Chat Siteleri

Sohbet Odaları COVID-19 Salgını Sırasında Yalnızlığı Gidermeye Nasıl Yardımcı Olabilir?

Pandemi chat siteleri uzmanların, başkalarıyla, özellikle de aynı durumda olanlarla bağlantı kurmanın, koronavirüs enfeksiyonu sırasında tecrit edilmiş olmanız durumunda yalnızlığı azaltabileceğini hakkında söylediklerine bir çözüm sunuyor.

NazarSohbet ücretsiz chat siteleri, izolasyon süresi boyunca insanların yalnızlıktan kurtulmalarına yardımcı olur.
Mobil sohbet odaları ve diğer sosyal medya biçimleri, biz COVID-19’u savuşturmak için tecrit ederken bizi insanlarla bağlantıda tutuyor.

COVID-19 salgını sırasında NazarSohbet

Uzmanlar, karantina sırasında insanların bağlantıda kalmasının önemli olduğunu söylüyor.
Uzmanlar, izolasyon sırasında yalnızlığı hafifletmenin çeşitli yolları olduğunu söylüyor. E-posta yerine çevrimiçi sohbet odalarını kullanmayı, günlük bir programı sürdürmeyi, kitap okumayı, müzik dinlemeyi ve film izlemeyi içerir.

Gittikçe daha fazla insan tecrit halinde evlerine kapandıkça, COVID-19 salgını sırasındaki yalnızlık ciddi bir endişe kaynağı haline geldi.

İnsanlar hala çevrimiçi olarak arkadaşları ve aileleriyle konuşabilirken, yabancılarla spontane sohbet etme deneyimi artık hayatımızın çoğunda eksik.

NazarSohbet gibi ücretsiz chat siteleri yardım etmeye hazır olabilir.

Eski sohbet odaları ile ilgili birkaç eski hatıra!

Sanırım eski günlerde insanlar internetten sohbet etmek yerine barlarda ve kafelerde konuşuyorlardı ve bundan nasıl keyif aldıklarını anlayabiliyorum. Günümüzde çevrimiçi çağda dünyanın her yerinden insanlar çevrimiçi sohbet odaları ile yabancılarla kolayca konuşabiliyor. Bu harika. Şahsen ben klasik sohbet odalarını ve grup sohbet uygulamalarını seviyorum çünkü bunlar insanların herkese açık ortamlarda sohbet etmesine izin veriyor ve sadece özel sohbet değiller! Uzun zaman önce, hatırlıyorum, çocukken her gün yahoo messenger sohbet odaları kullanıyordum ve odalarda sesli sohbet kullanıyordum. Çok güzel sesli sohbetti! Bir süre sonra yahoo, yahoo messenger’daki sohbet odalarını kapattı ve artık kullanılamıyorlar! Bu o kadar büyük bir hayal kırıklığı olmuştu ki… Tamam dedim. Bundan sonra Yahoo sohbet odaları için alternatif bir grup sohbet odası bulacağım diye düşündüm! Evet, işte bu yüzden NazarSohbet chat sitelerini kurdum. İyi ki de kurmuşum. Sokağa adım atamayıp, yeni insanlarla tanışamadığımız bu günlerde  chat siteleri psikolojimizin bozulmamasını sağlayıp bizlere umut oldu. 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin