NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Soğuk Havalarda Sıcacık Sohbetler

26 Aralık 2020, Cumartesi Kategori: Chat Siteleri Mobil Chat Mobil Sohbet Sohbet Siteleri 1477 3

Soğuk havalardan pek hoşlanan biri değilim.  Hele ki sıcaklık eksilerde ise hiç çekilmiyor.  Şu an eksi on derece, ilerleyen saatlerde eksi onyediye kadar düşmesi bekleniyor. Hele bir de ayaz ile birleşince insan iliklerine kadar üşüyor.

Salgın hastalık, hava soğukluğu, sosyal mesafe, maddi sıkıntılar derken insanın eğleneceği ve rahatlayacağı çok fazla alan kalmıyor.  Mesela biz, havalar soğumadan önce, hiçbir şey yapmasak sokağa çıkar mahallede bir yarım saat yürürdük.  Hem sohbet eder ve birbirimize daha çok yakınlaşır, hem geleceğe dair hayaller kurar ve umudu besler, hem hareket etmiş olur, hem kafa dağıtmış olurduk. Psikolojimiz düzelirdi, kalbimiz sınırdı.  Kalbin sıcaklığı çok önemlidir çünkü… Kalp üşüdüğü zaman ruhu üşür insanın.  Kendimizi soyutlamak zorunda kaldığımızda ise sıkça üşür kalplerimiz.

Soğuk havanın getirdiği soğuk sayesinde maalesef kendimizi soyutlamak zorunda da kalıyoruz. Bir çift göze, bir tatlı söze hasret kalıyoruz.  Aslında sadece bir yoldaş istiyoruz.  Her ihtiyacımızı olmasa mobil chat siteleri kendimiz sosyal hissetmemizi sağlıyorlar.  Sohbet sitelerinde tanıştığımız arkadaşlarla sohbet ederken dertlerimizi unutabiliyoruz. Oyunlu sohbet sitelerinde oyunlar oynayıp keyifli dakikalar geçirebiliyoruz.  Chat sitelerinde tanış olduklarımızla bilgi alışverişi sağlayıp, daha donanımlı bir insan haline gelebiliyoruz.  Ve kalbimiz ne zaman üşümeye başlasa mobil sohbet sitelerine girip yeniden ısınabiliyoruz.

Sizin kış mevsiminde yapmayı sevdiğiniz aktiviteler nelerdir? Bu süreçten önce kalbinizi nasıl ısıtırdınız? Bir takım aile gelenekleriniz var mıydı?

Mesela ben arkadaşlarımla sinemaya gitmeyi severdim. Sinema her mevsimde güzeldir ama kışın daha keyiflidir çünkü dışarıdaki dünyayı ve zorluklarını gerçekten unutmuş olurum. Sonra, ailem ve aile dostlarımı toplayıp, güzel güzel yemekler yemeği severdim.  Kendime yemek pişirmeyi sevmiyorum ama söz konusu sevdiklerim olunca, eğlenceli bir hal alıyor.  Yıl başı yemekleri benim evimde yenirdi mesela.  Kış aylarında doğum günü olan bir kaç sevdiğim kişi var.  Onların doğum günlerini kutlamak için bulundukları şehirlere seyahat etmekten büyük keyif alırdım.  Bir de annemle manikür ve pedikür yaptırmaya bayılırdım.  Ayaklarımız sıcacık suyun içindeyken gönülden gönüle yapılan sıcacık sohbetler.

İnsanlar bu kadar basit şeylerden keyif alabiliyor ve kalpleriyle psikolojilerini sağlıklı tutabiliyorken, bir takım yasaklar ve yaptırımlar uygulanınca nasıl da buz kesiyorlar…

D.T.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pretorya dedi ki:

Kesinlikle patron.. sana katılıorum.. sohbet etmemiz,konuşmamız lazım.. içimiz ısınsın 😉

mutto dedi ki:

Eline saglık hayatım

Karizma dedi ki:

Kesinlikle.. Şu Zor zamanlar gecicek elbet yine eskisi gibi sıcak gunler ortam gelicektir… Şu zamanımızda ki durumu en iyi Mobil Sohbet Siteri aracılığıyla Sıcak Sohbet Ederek atlatabilir.. emeğine Sağlık Cano …

Mobil Sohbet mobil sohbet odaları