NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Odaları Türleri

28 Kasım 2021, Pazar Kategori: Chat Siteleri 188 3

Sohbet odası türlerini anlama

Sohbet Odaları Türkeri, yaklaşık 22000 oda ile, kullanıcıların kendi sohbet odalarını oluşturmalarına olanak tanıyan özelliğimize gerçekten çok dikkat ettik. Kullanıcılarımızın, herkesin kullanımına sunduğumuz araçlarla kendi isteklerine göre kişiselleştirebilecekleri 10 sohbet kanalı oluşturmalarına izin veriyoruz.

Artık sadece bir sohbet sitesi değil, bir sohbet odaları sitesiyiz. Meslektaşlarının yardımıyla kendi oda ağlarını oluşturan insanlarla karşılaştık ve nazar sohbet, özellikli odaları koruyarak iç trafiği kanalize ederek büyümelerine yardımcı oldu. Chat Sitelerimizde Oda oluşturan kullanıcıların çoğunun, oda oluştururken sağladığımız olanaklardan haberdar olmadığı görülüyor.

Bugün, Nazarsohbet.com Çevrimiçi Sohbet Odalarımızda var olan oda tipleriyle tanışmanıza izin vereceğim.

Sistem Odaları

Sistem odaları, Sohbet Sitelerimizde en eski odalardır ve bizim tarafımızdan birkaç günlük sohbeti ele almak için oluşturulmuştur. Ancak, sohbet edenlerin sayısındaki artışla, kullanıcıları yönetmek ve istenmeyen öğeleri aramak oldukça zor bir iş haline geldi, o zaman kullanıcılarımıza kendi odalarını yaratmalarına izin vermeye karar verdik ve böylece kullanıcı tarafından oluşturulan odalar ve şifre odaları geldi. varoluşa.

Kullanıcı Tarafından Oluşturulan Odalar

Kullanıcılarımızın kendilerine ait yaklaşık 10 oda oluşturmasına izin veriyoruz. Bu odalar tek kullanımlık veya tek kullanımlık olmayabilir.

Tek Kullanımlık Sohbet Odaları

Bir misafir kullanıcı Chat Odalarımızda bir sohbet odası oluşturduğunda, misafir hesabı gibi tek kullanımlıktır. Kısacası, oda yalnızca kullanıcı adı var olana kadar var olacaktır.

Tek kullanımlık olmayan Sohbet Odaları

Kayıtlı bir kullanıcı tarafından oluşturulan odalar/kanallar, hesapları gibi kalıcıdır. Ancak, bu odalar ve hesap da silinebilir ancak otomatik olarak silinemez.

Şifre Odalar

PM’lerde bulunan mahremiyetin yanı sıra (Kişisel Mesajlaşma). Kullanıcılarımızın odalarına ekstra etki katmak için şifre sohbet odaları oluşturmalarına izin veriyoruz. Tek kullanımlık veya tek kullanımlık olmayan odalar şifre odalarına dönüştürülebilir ve bunun tersi de geçerlidir.

VIP Odalar

Belirli bir kullanıcı kategorisiyle sınırlı odalar VIP odalardır. Bu VIP odalar yalnızca VIP kullanıcıların erişimine izin verir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sakalli dedi ki:

emegine saglık

Selen dedi ki:

Emeginize Saglik… kolay gelsin.

KnX dedi ki:

Emeğine Sağlık

Mobil Sohbet Chat Siteleri