Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odaları Türleri

Sohbet Odaları Türleri

Sohbet odası türlerini anlama

Sohbet Odaları Türkeri, yaklaşık 22000 oda ile, kullanıcıların kendi sohbet odalarını oluşturmalarına olanak tanıyan özelliğimize gerçekten çok dikkat ettik. Kullanıcılarımızın, herkesin kullanımına sunduğumuz araçlarla kendi isteklerine göre kişiselleştirebilecekleri 10 sohbet kanalı oluşturmalarına izin veriyoruz.

Artık sadece bir sohbet sitesi değil, bir sohbet odaları sitesiyiz. Meslektaşlarının yardımıyla kendi oda ağlarını oluşturan insanlarla karşılaştık ve nazar sohbet, özellikli odaları koruyarak iç trafiği kanalize ederek büyümelerine yardımcı oldu. Chat Sitelerimizde Oda oluşturan kullanıcıların çoğunun, oda oluştururken sağladığımız olanaklardan haberdar olmadığı görülüyor.

Bugün, Nazarsohbet.com Çevrimiçi Sohbet Odalarımızda var olan oda tipleriyle tanışmanıza izin vereceğim.

Sistem Odaları

Sistem odaları, Sohbet Sitelerimizde en eski odalardır ve bizim tarafımızdan birkaç günlük sohbeti ele almak için oluşturulmuştur. Ancak, sohbet edenlerin sayısındaki artışla, kullanıcıları yönetmek ve istenmeyen öğeleri aramak oldukça zor bir iş haline geldi, o zaman kullanıcılarımıza kendi odalarını yaratmalarına izin vermeye karar verdik ve böylece kullanıcı tarafından oluşturulan odalar ve şifre odaları geldi. varoluşa.

Kullanıcı Tarafından Oluşturulan Odalar

Kullanıcılarımızın kendilerine ait yaklaşık 10 oda oluşturmasına izin veriyoruz. Bu odalar tek kullanımlık veya tek kullanımlık olmayabilir.

Tek Kullanımlık Sohbet Odaları

Bir misafir kullanıcı Chat Odalarımızda bir sohbet odası oluşturduğunda, misafir hesabı gibi tek kullanımlıktır. Kısacası, oda yalnızca kullanıcı adı var olana kadar var olacaktır.

Tek kullanımlık olmayan Sohbet Odaları

Kayıtlı bir kullanıcı tarafından oluşturulan odalar/kanallar, hesapları gibi kalıcıdır. Ancak, bu odalar ve hesap da silinebilir ancak otomatik olarak silinemez.

Şifre Odalar

PM’lerde bulunan mahremiyetin yanı sıra (Kişisel Mesajlaşma). Kullanıcılarımızın odalarına ekstra etki katmak için şifre sohbet odaları oluşturmalarına izin veriyoruz. Tek kullanımlık veya tek kullanımlık olmayan odalar şifre odalarına dönüştürülebilir ve bunun tersi de geçerlidir.

VIP Odalar

Belirli bir kullanıcı kategorisiyle sınırlı odalar VIP odalardır. Bu VIP odalar yalnızca VIP kullanıcıların erişimine izin verir.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • sakalli
  Cevapla

  emegine saglık

 • Selen
  Cevapla

  Emeginize Saglik… kolay gelsin.

 • KnX
  Cevapla

  Emeğine Sağlık

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin