Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Siteleri Stresleri

Sohbet Siteleri Stresleri

Sohbet Sitelerinde Stres Olayları

Sohbet Sitesi Stresleri; çeşitli kullanıcıların huzurlu ortam arayarak girdiği Chat Sitelerinde, kendini bilmez insanların ego tatminlerini sağlamak için, ortama yeni katılan kullanıcıları ezmeye çalışması ile meydana gelmektedir.

Genel olarak hayat koşuşturmacasının içinde hapis olmuş, farklı mecburiyetlerle boğuşurken stres egemen bir zaruri hayatı yaşamakla yükümlü insanlar topluluğuyuz. Bu koşuşturmacanın içinde boğulan bizler, reel hayatın biriken stresini atabilmek adına, Sanal Sohbet ortamına dalmaktayız. Çok çeşitli beklentilerle bulunduğumuz Sohbet Odaları, beklentilerimize karşılık vermeye çalışırken, ortam içinde bulunan kullanıcıların bencillikleri, Chat Odalarının kuruluş amacını aşmakta ve ideaların dışına çıkmaktadır.

Her zaman farklı arayışlar içine girerek, kendimizi koşar adım içine attığımız Sohbet Ortamları, her daim var olan stresimizi alması ile anılamamaktadır. Kimi zaman iki satır sohbet ederek kendimizi yenilediğimiz Chat Ortamları, farklı amaçlarla ortamı tercih eden insanlara da ev sahipliği yapmaktadır. Bu insanlar; içlerinde biriken ezginlik duygusunu saklamak, reel hayatlarındaki ezikliklerini sanal ortamda karşılamak için didinen insanlardır. Farklı amaçlarını, farklı insanların gölgesinde sergileyen bu insan tipleri; biz kullanıcıları Sohbet Siteleri Stresleri adı altında çok zor duruma düşürmektedirler. Bu insan tiplerinin bulunduğu ortamlarda nefes almak, iki satır sohbet etmek oldukça zor duruma gelmiştir. Genel anlamda bu tarz insanların bulunduğu ortamlardan kaçarak uzaklaşmayı tercih konusu haline getirmiş bulunmaktayız.

Sohbet Sitelerinde Seviye

Sohbet Siteleri Stresleri, bizleri oldukça sıkmakta ve Sohbet Ortamlarından soğutmaktadır. Bu nedenden ötürüdür ki; arayışlarımız seviyeli sohbet ortamlarına yönelmektedir. Bu ortamlarda daha az stres egemenlik olduğunu düşünen kullanıcılar, arama motorlarında sıklıkla Seviyeli Chat Odaları seçeneğini kullanmaktadırlar. Bu ortamlardan oldukça hoşnut kalan site misafirleri, buldukları seviyeli sohbet ortamlarının adlarını alarak, daima o adresleri tercih etmektedirler.

Kendimiz adına ne iyi gelecekse yaklaşan iyi gelmeyen ortamlardan uzak duran canlı yapısına sahibiz. Rahatsız olduğumuz ortamlardan daima kaçan, bize iyi gelen ortamları da daima tercih konusu haline getiren canlılar topluluğuyuz. Bu sebeptendir; Nazarsohbet.com Sohbet Sitemizin ortamına bir defa katılan kullanıcıların, bir daha bu ortamdan kopamadığı gözlenmektedir.

 

 

 

 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pretorya
  Cevapla

  Oldukça güzel bi yazı olmuş

 • bLackStar
  Cevapla

  Eline emeğine sağlık.

 • ZaMaN
  Cevapla

  Emeğinize Yüreginize SağLık Güzel paylasm olmus her zaman devamını bekleriz teşekkür ederiz böyle bir otamda yer aldıgımız için<3

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin