Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Sitelerinde Geri Bildirimler

Sohbet Sitelerinde Geri Bildirimler

Sohbet bildirimleriyle ilgili Genel Sorunlar ve bunların nasıl düzeltileceği

Sohbet Sitelerinde Geri Bildirim alma konusu, büyük bir problem olmaya başlamıştır. Sohbetimizi düzenli olarak kullanıyorsanız, mesaj bildirim istemleriyle karşılaşmış olmalısınız. Mesaj bildirimleri, arkadaşlarınızdan gelen yeni mesajları size bildirmemizi sağlar. Size hemen hemen hiç e-posta göndermiyoruz, yalnızca e-postanızı doğrulamanız gereken durumlarda, hesap doğrulama ve şifre sıfırlama gibi durumlar.

Size gönderdiğimiz bildirimler sadece arkadaşlarınızdandır, daha önce sohbet ettiğiniz ve mesaj listenizde olup da arkadaş listenizde olmayanlar size bildirim olarak mesaj gönderemezler.

Neden bir bildirim almıyorsun?

Chat Sitelerinde bildirim almamanızın önemli bir nedeni, size arkadaşlarınızdan bir bildirim göndermeden önce push bildirimlerine yeniden izin vermenizi beklememizdir. Niye ya? Çünkü bir sürü gereksiz mesajla uğraşmak istemiyoruz. Daha önce istemi kullanarak izin verdiğiniz izin, aslında cihazınıza bildirim gönderebilmemiz için gereklidir, ancak bu, bildirimlerin alınmasını etkinleştirmeyecektir.

Bildirimleriniz neden hızlı tercihte gösteriliyor ancak bildirim almıyorsunuz? Bunun arkasında bilinen birkaç neden var. Onları nasıl düzelteceğimi anlatacağım.

Cihazınızı, tarayıcı uygulamanızı değiştirdiniz. Cihazınızı yakın zamanda değiştirdiyseniz, seçenek etkin olarak gösterilmeye devam edecek ancak bildirim almayacaksınız.

Tarayıcı

Tarayıcınızı yakın zamanda değiştirdiyseniz, seçenek etkin olarak gösterilmeye devam edecek ancak bildirim almayacaksınız.

Uygulama

Sohbet Odaları uygulamanızı yakın zamanda değiştirdiyseniz, seçenek etkin olarak gösterilmeye devam edecek ancak bildirim almayacaksınız.

Düzeltmek:

Yakın zamanda Çevrimiçi Sohbet Odalarında sohbet ederken, uygulamadan tarayıcıya veya tarayıcıdan uygulamaya veya cihazdan tarayıcıya veya uygulamaya veya bu olası durumlardan herhangi birine geçiş yaptıysanız, uygulamaya bildirim gösterme izni verildiğinden ancak Sohbet Odaları uygulamasında bu seçenek bulunmadığından seçenek etkin olarak gösterilmeye devam edecektir. yeni uygulama, tarayıcı veya cihazda bildirim gönderme izni.

O zaman ne yapılmalı? “Hızlı tercih menünüze” gidin ve bir kez daha kaydet butonuna tıklayın , bu yeni adresi sunucumuza gönderecektir. Cihazınızı, tarayıcınızı veya uygulamanızı değiştirmek tıpkı adresinizi değiştirmek gibidir, bu nedenle posta adresiniz de değişir ve gönderinin nereye teslim edileceğini onaylamanız gerekir. Kaydet tuşuna tıklamak ya yeni adresi teslimat için kaydeder ya da uygulama sürecinin izninin alınması gerekir. ilk seferki gibi takip etti.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Selen
    Cevapla

    Emeginize Sglk m…

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin