NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Tartışma Chat Siteleri

Chat Sitelerinde Aptallarla Savaşmak İçin Kısa Bir Kılavuz

Aptallar hayatın her yerinde bulunabilir ve tartışma chat siteleri de bir istisna değildir. World Wide Web, aptalca davranışlarla dolu ve Avustralya’da hiç tanışmadığınız biriyle yaptığınız her hoş sohbet için, favori sohbet odalarınızda bilinmeyen yerlerden bir pislik ile aptal bir sohbet yapacaksınız.

Alevli savaşlar giderek daha yaygın hale geliyor ve angajman kurallarını bilmek, büyük bir başarı ile aşağılayıcı bir yenilgi arasındaki farktır. Rocky tema melodisini çalın, Karate Kid bandananızı başınıza takın ve biraz şınav çekmeye başlayın çünkü çevrimiçi chat sitelerinde aptallarla nasıl savaşıp kazanabileceğiniz konusunda size rehberlik etmek için buradayız. Ding, Ding, birinci raunt.

İlk yumruğu atmayın

Mobil sohbet odalarının kurtarıcısı olmakla saldırgan bir kabadayı olmak arasında ince bir çizgi var. Kaba veya kötü olduğunu düşündüğünüz biriyle “hareketli” bir sohbete girerken, ilk sözlü yumruğu atmak sizi bu durumda saldırgan ve dolayısıyla salak yapar. Sakin olun ve doğru anı bekleyin. Gelecek.

Cevaplarınızda makul olun… olmama zamanına kadar

Birinin çevrimiçi sohbet odasında aptal olması, onları çözmeyi sizin sorumluluğunuz yapmaz. Ne de olsa chat siteleri polisi değilsin. Yanıtlarınızı ilk etapta yerinde ve makul tutun. Diğer chat siteleri sakinlerinin bu durumda iyi adam olduğunu ve sorunu çözmek için mantığı kullanmaya çalıştığınızı görmelerine izin verin. Aptal, yolunun hatasını görürse, o zaman harika olur. Değilse, eldivenler çıkabilir ve öfkeyi serbest bırakabilirsiniz.

Onlara özel mesaj gönder

Birini herkesin görebileceği bir genel mesajla küçük düşürmek, bir alev savaşı başlatmanın kesin yoludur. Bu durumda hala iyi adamlar olduğumuzu varsayarsak (biz öyleyiz, değil mi?) Kavga etmek son çaremiz. “Düzeltilmesi” gerektiğini düşündüğünüz biriyle karşılaşırsanız, neden aptal olduklarını düşündüğünüzü açıklayan özel bir mesaj gönderin. Sakin bir şekilde neyi yapmayı bırakmaları gerektiğini ve nedenini açıklayın. Bakın nasıl tepki veriyorlar. Özel bir mesajın daha az agresif bir tepki çekmesi muhtemeldir ve durumu chat siteleri şiddetine ihtiyaç duymadan çözebilir.

Çok aptal olurlarsa, onları rapor edin.

Bazen bir kişinin aptallığı sınırların çok ötesindedir ve onlarla uğraşmak çok fazla gelebilir. Tüm çevrimiçi sohbet odalarında kullanıcıları ve yorumlarını bildirmenin bir yolu vardır. Kullan. Onları yasaklayın ve sohbet odanızı dünya için tekrar güvenli hale getirin.

Ding, ding, son tur…

Günün sonunda, internet chat siteleri de dahil olmak üzere hayatın her yerinde aptallar var. Onlarla başa çıkmak ölçülü bir şekilde yapılmalıdır… en azından başlangıçta. Ancak eldivenler çıkarıldıktan sonra her şeyin yolunda gittiğini unutmayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Sohbet mobil sohbet odaları