Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Twitter Sohbet Chat Odaları

Twitter Sohbet Chat Odaları

Twitter Sohbet Chat Odaları Arayışları

Twitter Sohbet Chat Odaları; günümüz Chat Siteleri ortamlarında, ücret dayatması ile sunulmaktadır. Görüntülü ve Sesli sohbet sitesi adı altında, insanlardan kayıt zorunluluğu ile üyelik bekleyen bu siteler, ücret talebinde de bulunmaktadırlar. Sırf bunların itici tavırlarına inat, İRC Chat Odaları adı altında hizmet sunan Sohbet Odaları, sizlerden ücret talebinde bulunmadan ve üyelik istemeden Twitter Sohbet Chat Siteleri sunmaktadır.

Twitter Sohbet Chat Odaları

Bu ücretsiz sunumların babası diye adlandırılan Nazarsohbet.com Sohbet chat odası, genel olarak güncel sohbet içerikleri ile sizlere üyeliksiz sohbet hizmeti vermektedir.

Gerçek zamanlı olarak Twitter sohbet takibi

Tweet Sohbet Odası Nazar Sohbet ile gerçek zamanlı bir rapor oluşturmak gerçekten çok kolay. Canlı sohbet raporunuzu doğrudan buradan isteyebilir veya PRO kullanıcısıysanız kendiniz oluşturabilirsiniz. Raporu oluşturduğunuzda, hashtag’inizin tüm ana istatistiklerine ve sıralamalarına erişebileceksiniz. Orada, ana istatistikleri göreceksiniz (toplam tweet ve kullanıcı sayısı, etkiler ve erişim ve tweet sınıflandırması). Metin sohbetlerini, Yanıtlar ve Bağlantılar ve resimler arasında ayrım yapıyoruz. Etkinlik tablosu, tüm zaman çizelgesi bilgileriyle birlikte görüntülenir. Grafiği ayarlamak ve zaman dilimini seçmek için zaman çizelgesi işaretçilerini hareket ettirebileceksiniz. Ayrıca, kullanıcı sıralamalarını, katkıda bulunanların bilgilerini, dilleri ve ekstra sıralamaları keşfedeceksiniz. Twitter chat raporunu bir örnekle keşfedelim.

Her hafta binlerce Twitter Sohbeti yapılıyor. Her hafta aynı saatte bir toplantı sahibi tarafından düzenlenen ve yönetilen ve genellikle #Q (sorular için) ve #A (cevaplar için) ile geliştirilen, tartışmaya ve fikirlerini paylaşmaya kararlı birçok konu ve topluluk bulabilirsiniz. İlla Sosyal Medya ile ilgili olması gerekmiyor, eğitim, sağlık, moda. Hemen hemen her konuda Twitter Sohbetleri var. Tweet Binder, bu Twitter Sohbetlerini ve Twitter istatistiklerini yönetmek için mükemmel bir araçtır.

Bütün bu uygulamaları bulabileceğiniz Nazarsohbet.com, sizlere bunları sunarken maddiyat düşünmemiştir. Bedava Sohbet odaları adı altında hizmet vermeye devam eden sohbet sitemiz, her daim bir rumuz bularak bünyesine eklenebileceğiniz bir sohbet odasıdır. Sizlerden gelen tüm ilgili konulara da karşılık vermeye devam etmektedir. Her daim aramızdaki yerinizi alarak, sohbet ortamına katılabilirsiniz.

 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • SaRe
  Cevapla

  Emeğine sağlık oldukça güzel paylaşım olmuş başarılar dilerim.

 • Pretorya
  Cevapla

  Twitter sohbet chat odaları arayışları içerisinde olanların kesinlikle sohbet etmesi gereken muazzam güzel bir platform

 • ZaMaN
  Cevapla

  Emeginize Sağlık

 • sakalli
  Cevapla

  emegine saglık

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin