NazarSohbet.CoM Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli ve Güvenli Sohbetin Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Yabancılarla Güvenli Çevrimiçi Sohbet İçin İpuçları

Yabancılarla Güvenli Çevrimiçi Sohbet İçin İpuçları

Sosyal medya web siteleri, birçok hizmetten kesinlikle yararlanmanızı sağlayacak birçok harika özellikle birlikte gelir. Yabancıyla sohbet etmek harika seçeneklerden biridir. Yabancıyla sohbet etmenize izin veren birçok chat siteleri ve mobil sohbet odaları var ve kullanışlı olabilir.

Ancak, bir yabancılarla çevrimiçi sohbet etmek riskli olabilir ve size pek çok beklenmedik şey getirebilir. Tek bir sorunla asla karşılaşmamak için, hemen hemen her sorunu ortadan kaldıracak ve sizi güvende tutacak bazı önemli ipuçlarına odaklanabilirsiniz. Her ipucunu akıllıca uyguladığınızdan emin olun. Yabancı bir sohbet zararlı olabilir, ancak ipuçlarını dikkate alırsanız olmaz.

Kişisel Medyayı Paylaşmayın

İnternette sana çok iyi görünen bir yabancıyla tanıştıktan sonra, zamanın neyin iyi olduğunu söyleyeceğinden emin ol. Yabancının sadece bir gece veya bir haftalık konuşmada iyi olduğunu düşünmeyin. Bazı insanlar başlangıçta resim, video ve benzeri medyaları paylaşmaya başlar. Sizi en kötü sorunlara götürebilir ve son zamanlarda mücadele etmenize neden olabilir.

Sağduyuyu kalpten daha fazla kullanın

Bazen kalbinizin söylediklerine inanmak korkutucu olabilir ve sizi kesinlikle daha fazla soruna götürür. Sağduyunuzu kullanmanız ve birinin size yaklaşmasına yardımcı olabilecek hiçbir şey söylememeniz daha iyidir. Ev adresini üniversiteye veya okula söylemek, birinin arkanızdan gitmesine izin verebilir. Hatta yaklaşmaya ve buluşmaya çalışabilirler. Birisi bir şey planlıyorsa, o zaman bu tür bilgiler onlar için kullanışlı olacaktır, bu yüzden bu tür şeylerden kaçınmak.

Çok uzun olana kadar buluşma

Birkaç günlük konuşmadan sonra biriyle özel olarak buluşacaksanız, bundan kaçınmaya çalışın. Kaçınamıyorsanız bile, yabancıyla buluşmanın güvenli olduğu güvenli yerleri tercih edin. Çoğu zaman, siz yabancılar özel olarak tanışmak istersiniz ama bu sizi zorlayabilir. Restoranlarda ve diğer halka açık yerlerde biriyle buluşmaya çalışmalısınız. Bunların gitmesi güvenlidir ve bir güvenlik sorunu hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Cep telefonu numarası paylaşmayın

Cep telefonu numaranızı paylaşmak en kötüsüdür ve daha fazla soruna, spam iletilere ve ihlal edilen web sitelerinde numaranızın alınmasına neden olabilir. Hatta bazı insanlar yabancıya çok fazla güvenmeye başlar. Ve hesapları ve şifreleri paylaşıyorlar. O kişiyle internette tanıştığınızı ve sizi daha fazla soruna sürükleyebileceğini unutmayın. Çoğunlukla kızlar bu tür sorunlarla karşı karşıyadır, ancak erkekler de bu tür ipuçlarını akıllarında tutmalıdır. Erkekler de bazen olur ve sonunda suçların ve çok daha fazlasının bir parçası olurlar. Umarım bu önlem ipuçları, yabancılarla sorunsuz konuşmanıza yardımcı olur.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Selen dedi ki:

Emegnze Sglik…

Selma Sohbetkeyfim dedi ki:

güven içinde sohbet chat edilecek mekan sayılarına katkıda oldugunuz için teşekkür ederim. önemli bir konu kaleminize saglık… başarılar dilerim…

Golge dedi ki:

Rahatlikla sohbet edebileceğiniz bir sohbet sitesi

sakalli&OrhaN dedi ki:

guzell

Pretorya dedi ki:

Oldukça güzel bir yazı olmuş Elinize emeğinize sağlık

ZaMaN dedi ki:

güzel bir paylasım olmus elinize emeginize sağlık

bLackStar dedi ki:

Güzel paylaşım. Emeğinize sağlıkk..

Karizma dedi ki:

Güzel paylaşım emeğine sağlık kardeşim

Mobil Sohbet Chat Yap mobil sohbet odaları