Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Yalova Chat Siteleri

Yalova Chat Siteleri

Yalova Chat Siteleri

Yalova Chat Siteleri, sevimli bir sahil şehri olan Yalova sakinlerinin kullandıkları sohbet sitelerindendir. Yalovalılar mobil chat sitelerini ziyaret ettiklerinde yanlarında kıyı şehirlerinde yaşayan insanların samimiyetini de getiriyorlar. Bu yüzden, onların oldukları ortamlar insanları mutlu hissettiriyor.  Bu kadar iyi hissettiren insanların büyüdüğü toprakları biraz yakından tanıyalım.

Yalova Hakkında

Atakanet olarak da bilinir. Yani Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kentidir. 1995 yılında il olmuştur ve yüz ölçümü açısından Türkiye’nin en küçük şehiridir.  Marmara bölgesindeki deprem bölgesinde bulunmaktadır ve sıkça 17 Ağustos 1999 depremi ile anılır.  Bu deprem ülkemizin tarihinde sayıca büyük kayıplara yol açtığı için bir çok üzgün aileye de ev sahipliği yapan bir şehirdir, Yalova.  Aynı zamanda verimli ve bereketli ovalara sahiptir.  Şehrin güneyinde ormanlar bulunmaktadır. Bölge fazlasıyla göç aldığından bir çok etnik kökenden oluşan bir halkı vardır.  Tarih boyunca bölge Hititler, Frigler, Romalılar, Bizanslılar ve son olarak Osmanlı Devleti tarafından yönetilmiştir.

Yalova’da turizm oldukça gelişmiştir. Kıyı turizmi, doğa turizmi, termal turizmi, av turizmi olmak üzere tam bir turizm merkezidir. Kardeş kentleri Japonya – Tonami, Almanya – Bad Godesberg, Çin Halk Cumhuriyeti – Panjin, Güney Kore – Suwon, Bulgaristan – Smolyan, Yunanistan – Gümülcine, Romanya – Mecidiye, Rusya Federasyonu – Belogorsktir.

Yalova’da Yapabilecekleriniz

Boş vakitlerinde Yalovalı chat siteleri kullanıcıları Halk Eğitim Merkezlerinde kurslara katılıp yeni beceriler ediniyorlar.
Aynı zamanda Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi, boş vakitlerini değerlendirmek, doğa ile iç içe olmak için park ve mesire alanlarını tercih etmektedir.  Doğada güzel vakit geçirebileceğiniz başlıca alanlar, Kent Ormanı ve plajlardır.  Açık Hava Müzesi ve Karaca Arboretum Canlı Ağaç Müzesi oldukça ilgi çekicidir çünkü Arboretum bir çok değişik bitki türünü barındırmaktadır. Termal kaplıca ziyaretleri de sıkça tercih edilen aktivitelerdendir.  Zaman geçirebileceğiniz kapalı alanlar arasında ise Termal Atatürk Köşkü ve Yürüyen Köşk bulunmaktadır.

Yalova Sohbet Siteleri

Yalova Sohbet Sitelerinde yer alan sohbet odaları hem Türkiye’nin hem de Dünya’nın her yerinden kullanıcıları ağırlamaktadırlar.  Her yerden kullanıcının bulunduğu bu chat siteleri dikkat çekmektedirler. Dolayısıyla ilgi arttıkça, kullanıcı sayısı da artmaktadır. 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin